Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Acil tıp teknisyenleri net olarak ne kadar maaş almaktadır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 12 Ocak 2011 (16:04) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
69683 kez görüntülenmiş, 93 cevap yazılmış ve son mesaj 7 Şubat 2014 (10:33) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.08  |  Oy Veren: 12      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 12 Ocak 2011, 16:04

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
4 b li att maaş miktarı net olarak nedir döner hariç
En iyi cevap mhmmdcngz tarafından gönderildi

2012 Acil tıp teknisyeni maaşları,
Acil tıp teknisyeni maaşı ne kadar,
Acil tıp teknisyeni maaşı 2012

Yangın, kaza gibi olaylar sonrası yaralı insanlara ilk tıbbi müdaheleyi yapan kişidirnokta Bu doğrultuda acil tıp teknisyeni insan sağlığının önemli bir basamağıdırnokta

Acil tıp teknisyeni maaşı; Eğitim süresince herhangi bir kazanç söz konusu değildirnokta Eğitim sonrası ise mesleki
bilgi ve beceriye göre asgari ücretin 1,5 katı kadar ücret alırlarnokta

Acil tıp teknisyeni maaşı başlangıç olarak özel sektörde 1400 – 1900 arası değişmekte ve 3 yıldan sonra ise 2500 TL’ye dayanmaktadırnokta
Rapor Et
Reklam
Eski 12 Ocak 2011, 16:25

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
cevap verin ya
Rapor Et
Eski 10 Mart 2011, 13:04

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
acil tıp teknisyeni nasıl olnuyor
Rapor Et
Eski 14 Mart 2011, 17:41

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sağlık meslek lisesi att bölümü nü okuman yeterli
Rapor Et
Eski 6 Nisan 2011, 16:03

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
acil tıp teknisyenliğndeki belirli sıralamaları söyler misiniz acabaaaa lütfennnnnn
Rapor Et
Eski 28 Mayıs 2011, 03:26

maaş

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
1150tl maaş alıyo
Rapor Et
Eski 2 Haziran 2011, 17:23

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
dönerle braber 2.500 oluomuş belki geçiomuş
Rapor Et
Eski 11 Haziran 2011, 11:13

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kesin olarak kaç alıyor onu söylermisiniz cevabı ya buraya yazın ya da facede askına olum adlı kullanıcıya mesaj gönderebilirmisiniz
Rapor Et
Eski 19 Haziran 2011, 15:08

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
acil tıp teknisyeni ne iş yapar ve nerelerde çalışır ... birde anestezi teknisyeni ne iş yapar ve hangi yerlerde çalışır hangisi daha iyidir bir cevap verebilirmisiniz
Rapor Et
Eski 23 Haziran 2011, 19:09

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar ben A.T.T 4. sınıf öğrencisiyim bizim okuldan mezun olup çalışan arkadaş var geçen sordum devlet hastanesinde 1.840 maaşı varmış.Ayrıca A.T.T ler ve anesteziteknisyenlerine iş yapar sorusunada şöyle cevap vereyi :A.T.T ler ambulansta ve acillerde çalışabilir yani hastaya ilk müdahaleyi yapar anesteziteknisyenine gelince oda ameliyathanelerde hastaya narkoz vererek hastayı uyuşturur.Benim bildiğim bu kadar...
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.150 saniyede (65.76% PHP - 34.24% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 18:04
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi