Arama

Hangi diş macunu daha çok beyazlatır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Temmuz 2013 Gösterim: 4.968 Cevap: 11
yasinberk98 - avatarı
yasinberk98
Ziyaretçi
12 Ocak 2011       Mesaj #1
yasinberk98 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar dişleri plus white diş macunumu yoksa sensodyne diş macunumu daha çok beyazlatır?
EN İYİ CEVABI yasinberk98 verdi
plus white diş macunu kullanmak istiyorum dişlerim sapsarı beyazlatmak için kullanan varmı? tavsiye ederseinz alacağım ama amacım sadece beyazlatmak
Sponsorlu Bağlantılar
LeqoLas - avatarı
LeqoLas
Ziyaretçi
12 Ocak 2011       Mesaj #2
LeqoLas - avatarı
Ziyaretçi
Florlü diş macunları dişleri ve diş minesini yıpratmadan beyazlatır.
Sponsorlu Bağlantılar
yasinberk98 - avatarı
yasinberk98
Ziyaretçi
12 Ocak 2011       Mesaj #3
yasinberk98 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben sensodyne diş macunu kullanmak istiyorum.Aranızda kullanan varmı?varsa tavsiye ediyormusunuz? (Dişlerimi beyazlatmak için alacağım)
KaTRe - avatarı
KaTRe
Ziyaretçi
12 Ocak 2011       Mesaj #4
KaTRe - avatarı
Ziyaretçi
Sensodyne ben kullanıyorum ama diş beyazlatmak için deil diş etleri için doktorum tavsiye etmişti.
yasinberk98 - avatarı
yasinberk98
Ziyaretçi
12 Ocak 2011       Mesaj #5
yasinberk98 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
plus white diş macunu kullanmak istiyorum dişlerim sapsarı beyazlatmak için kullanan varmı? tavsiye ederseinz alacağım ama amacım sadece beyazlatmak
yasinberk98 - avatarı
yasinberk98
Ziyaretçi
12 Ocak 2011       Mesaj #6
yasinberk98 - avatarı
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim ödev yapmam lazım performans bunun için diş macunu ismi bulamıyorum bana yardım edebilirmisiniz ltf
EfeEren - avatarı
EfeEren
Ziyaretçi
27 Mart 2011       Mesaj #8
EfeEren - avatarı
Ziyaretçi
Sensodyne Kullanabilirsiniz...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dişinizi Fırçaladıktan Sonra ''Diş Parlatma Tozu'' İle Bir Daha Fırçalayın... Her Gün Yapınca Mutlaka Etkisi Olur Msn Happy
serpilkazakci - avatarı
serpilkazakci
Ziyaretçi
18 Temmuz 2013       Mesaj #10
serpilkazakci - avatarı
Ziyaretçi
diş beyazlatma için diş macunu yetersiz bir yöntem olabilir. ben dişlerimi gerçekten çok az fırçalayan biriydim taa ki bir ortamda birisi tarafından rezil edilene kadar gerçekten çok utandım o zaman kendimden. koşa koşa dişçi araştırmaya başladım. açıkcası dişçilerin fiyatları bana çok pahalı geldi yani diş beyazlatmak için öncelikle diş taşı temizlenmesi lazımmışç sonra diş beyazlatma işlemi oluyor. ben de sgk anlaşmalı hastaneleri aradım bize en yakında vardı neyseki bir tane dentaydın belki biliyorsunzudr. orada SGK anlaşması olduğu için çok daha uygun fiyata dişlerimi beyazlattım.herkese tavsiye ederim. diş fırçalamakla diş beyazlamıyor arkadaşlar.