Arama

Akciğerde leke nedir, tedavisi hakkında bilgi verir misiniz?

Güncelleme: 1 Eylül 2012 Gösterim: 13.170 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi aksamkar göğsümde agrı basladı birden doktora gittim filmde 3 tane leke cıktı öksürügüm var çok sıgara içiyorum çok acıda yiyiyorum doktor astım ilaçları verdi acaba bunoktaların sebebi ve sonucu ne dir cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum tekrardan iyi aksamlar
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim oğlum 15 yaşında doktora burnunda et var diye gittik genel mayineden gecerken kara ciyerinde leke olduğu saplandı bu lekeler kanser türü olmadıhı söyledi ellerinde cıkan sihire benzer bunlar dendi bunları takip etcez 6 ayda bir ölcüm yapılcak dendi büyüme olmasa herhangi müdale yapılmıcak diye söyledi büyme yaparsa bunlara daha başka tedavi yolu uygulanır dedi bu lekeler için ne yapmam gerekir bir evladım var umudum sevincim hepsi bu şimdiden teşekür eder saygılarımı sunarım
Sponsorlu Bağlantılar
murat_1907 - avatarı
murat_1907
Ziyaretçi
1 Eylül 2012       Mesaj #3
murat_1907 - avatarı
Ziyaretçi
ben de astımım kardesim sigara,alkol ve acı gibi şeyler yemeyeceksin içmeyeceksin.Benim bir yöntemim var bedenini ısıt yani sıcak duş yap ki vücudundaki mikroplar atılır böylece iyileşirsin eğer iyileşmessen de kendini rahat ve huzurlu hissedersin kardeşim...