Arama

Kablosuz modem şifresi nasıl değiştirilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Mart 2014 Gösterim: 12.892 Cevap: 8
Tigin - avatarı
Tigin
Ziyaretçi
15 Ocak 2006       Mesaj #1
Tigin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
esosoft adlı kullanıcıdan alıntı

arkadasim bana bu wirelesshakkinda bir sorum var acaba sifreli baglantilara girebilirmiyim ? sadece webi kullanmak icin cunku web genelde sifreli oluyor Msn Sad ondan nasil onlarin nettini kullanabilirim yardimci olursan sevinirim

girmek mümkün. ancak bu konuda msxlabs kullanıcılara bilgi vermemektedir. Hack programları , kullanımı vb. konuların dağıtımı , istenmesi , anlatılması forumda kesinlikle yasaktır. Şifreli bir bağlantıyı kullanmak da kabul edersin ki wireless ağ sahiplerinin sisteminin hacklenmesi anlamına geliyor. halka açık veya herkesin kullanımına açık (public) bir bağlantıyı kullanabilirsin , zaten şifrelenmediği için bunda bir sorun yok. misalen ankarada'ysan akp il binasına yakın bir yerde ev tut. bildiğim kadarıyla o civardaki bütün apartmanlarda wireless kullanımı var Msn Happy akpnin netini kullanıyorlar.
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Alıntı

wireless şifresi değiştirme

şifremi değiştirmek istiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

wireless şifresi değiştirme

şifremi değiştirmek istiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evt yaa ben de modemimi başka biri kullanıyor die bi şüphe içindetim bu nedenle wireless imın şifresini değiştirmek istiyorum bi faydası olur mu ve bunu nasıl yaparım???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben leptobumla aşağı komşumuzum kablosuz internetine bağlanıyorum. Şifremi değiştirmek istiyorum ama değiştirmeyi bilmiyorum yardımcı olur musunuz?
adnanakil - avatarı
adnanakil
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #5
adnanakil - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar bu sitedekiler için biraz basit bir soru olucak ama.

evde iki lap top var xp olanda internet şifremiz kayıtlı diger laptop için şifre lazım ama xpde ağ bağlantısında şifreyi görmek için tıkladıgımda kayboluyor. modeme formatta atamıyorum modemde sorun oldugu için şifreyi görmek için ne yapmalıyım...

şimdiden ilginize tesekürler..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar benim şifremi komşular öğrendiqi için internet hızı çok az nolurr söleyyin yaaa.
zafer78 - avatarı
zafer78
Ziyaretçi
12 Ocak 2014       Mesaj #7
zafer78 - avatarı
Ziyaretçi
internet şifremi dehiştirmek istiyorum bi kac yere girdim tarif üzerine kullanıcı adı ve şifre istiyor bende bu nlarıkaybettim bilmiyorum nasıl dehiştirebilirim şifremi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
KABLOSUZ MODEMİN ŞİFRESİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2014       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaşlar ;
İlk olarak aşağıda internet işaretine tıklayın. Sonra kablosuz bağlantınıza sağ klik yapın ve özellikler çıkacak. Ona tıklayın sonra karakterleri göster'e tıklayarak şifrenizi görün şifrenizi silin ve istediğiniz şifrenizi girin. altta tamam'a tıklayın ve şifreniz değişti. Bu kadar kolay