Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bearshare'den müzik indiremiyorum yardımcı olur musunuz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 7 Şubat 2011 (15:40) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
7481 kez görüntülenmiş, 12 cevap yazılmış ve son mesaj 16 Nisan 2013 (17:10) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.33  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Şubat 2011, 15:40

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben bearshare kullanıyorum . sadece video indiriyor müzik indirmiyor tekrar yukledm ama aynı biri bana yardım etsin lütfennnn
Rapor Et
Reklam
Eski 15 Kasım 2011, 12:10

MÜZİK PROGRAMI İNDİRME

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
MERHABA .BEN 1 HAFTADIR BİR MÜZİK PROGRAMI İNDİRMEYE ÇALIŞIYORUM .NE YAPTIYSAM OLMADI.ÖRNEĞİN DAHA ÖNCE BEARSHARE İNDİRMİŞTİM AMA ŞİMDİ NEKADAR UĞRAŞSAM OLMUYOR HEP WEBDEN KURULUM VERİSİ ALINAMADI TEKRAR DENEYİN MESAJINI VERİYOR.İNTERNET BAĞLANTIM SINIRSIZ.KABLOLU.IMESH PROGRAMINIDA İNDİRMEYE ÇALIŞIYORUM ONDA DA AYNI MESAJI VERİYOR.NEDEN BÖYLE OLUYOR ANLAM VEREMİYORUM NE YAPMAM GEREK .LÜTFEN ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.
Rapor Et
Eski 19 Kasım 2011, 11:53

lanet bearshare

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar regeditten denedim "kayıt defteri düzenleme yöneticiniz tarafından devre dışı bırakılmıştır" diye bi yazı çıkıyor. sanırım önce bunu çözmeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim. para vermemiş olsam bilgisayarı camdan fırlatırdım,ama kıyamıyorsun işte.
Rapor Et
Eski 20 Kasım 2011, 18:20

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kurulumda hata oluşuyor...
Rapor Et
Eski 23 Aralık 2011, 18:55

müzik indiremiyorum

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
SLM YA KANKALAR BENN MUZİK İNDİREMIYOM NASIL INDIRECEM yaaaaa
Rapor Et
Eski 18 Ocak 2012, 15:52

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
bearshare indiremiyorum ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

program kurulmuyor hata veriyor
Rapor Et
Eski 20 Ocak 2012, 19:00

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben de bearshare kullanıyorum daha önceleri indirmede sorun yaşamıyordum ama şimdi özellikle dünyaca ünlü sanatçıların şarkılarında indirdiğimde you can't download it for free diyor. istediğim her türlü şarkıyı indirebiliceğim önerebilceğiniz düzgün bir program var mı acaba?
Rapor Et
Eski 30 Ocak 2012, 21:28

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar ben bikere bear share indirdim.Sonra yanlışlıkla sildim.Bidaha indiremiyorum.Lütfen yardımcı olun!
Rapor Et
Eski 30 Ocak 2012, 21:39

#9 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşlar ben bikere bear share indirdim.Sonra yanlışlıkla sildim.Bidaha indiremiyorum.Lütfen yardımcı olun!
BearShare İndir
Rapor Et
Eski 10 Haziran 2012, 20:27

Cvp: MÜZİK PROGRAMI İNDİRME

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende aynı sorunla karşılaşırorum lütven arkataşlar söleyin bu nasıl yaılıyor
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.173 saniyede (70.79% PHP - 29.21% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 18:42
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi