Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Bankacılar ortalama ne kadar maaş alıyor? - Sayfa 5

Gösterim: 95.450 | Cevap: 80
Misafir
16 Ocak 2012 23:22   |   Mesaj #41   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Bankacılar ortalama ne kadar maaş alıyor?

bir kamu bankasında çalışıyorum mesleğe başladıktan hemen sonra saçlarım hızla beyazlamaya başladı sürekli hakaret dinliyorum sol elimde uyuşma var. önünüze hedefler konur ulaşılması çok zor sürekli amirleriniz tarafından eksik hissettilirilirsiniz.önceki jenerasyon vasat bir üniversite bitirmiş bir şekilde müdür olmuştur siz en iyi üniversiteleride bitirseniz ingilizcede bilseniz onların ölmesini beklemek durumundasınız. gelelim maaş meselesine 2300 yemek dahil ortalama istanbulda o kadar da ulaşılmayacak bir rakam değil peki bu kadar adi ise neden bu işi yapıyoruz ben şahsen kamu bankası diye çalışıyorum genelde 30 yaşı aştıktan sonra farklı sektöre geçilemediğinden yapılıyor.kendine saygı duymayan sürekli hakaret işiten her müşteri ile ayrı karaktere giren en kötüsü ahiret hayatını riske atan karşılığında 3000 tl yi aşması çok zor bir gelir elde etmek isteyelere bankacılığı tavsiye ederim
Misafir
17 Ocak 2012 15:02   |   Mesaj #42   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Bankacılar ortalama ne kadar maaş alıyor?

abicim banka müdürü olmak için ne okumak gerekli bunun hakkında bilgi alabilirmiyim?
Misafir
19 Ocak 2012 14:48   |   Mesaj #43   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Bankacılık Nedir

bende bankacı olup olmamakta kararsızım günde kaç saat çalışma süresi var veya meslekteki yükselme durumu ayrıca mesleğin görünmeyen yüzü... Kısacası birçok cevapsız sorum var yanıtlar mısınız ?
Misafir
1 Şubat 2012 01:09   |   Mesaj #44   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Bankacılar ortalama ne kadar maaş alıyor?

ben bankacılık ve sigortalık bölümünü okuyorum bitirdikten sonra bankacı olma gibi şansım ne kadardır ?
Misafir
9 Şubat 2012 21:27   |   Mesaj #45   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Bankacılar ortalama ne kadar maaş alıyor?

bankacı olmak istiyorum. hangi üniversiteye gdebilirim fikilerinizi alabilirmiyim bankada çalışan birinden. bide maaşlarr neye göre artıp çıkıyo acaba.
Misafir
11 Şubat 2012 18:08   |   Mesaj #46   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Bankacılar ortalama ne kadar maaş alıyor?

şuan üniv son sınıfta okuyorum.bende bankacı olmak istiyorum.üst kademe için toefle istediği için ön büro kısmından başlayacağım.çevremdeki ön bürodan başlayan insanlar 1.5 bin maaş alıyor ve kendi azimlerine bağlı yükselmek.biri kaldı aynı yerinde diğeri kıdemini arttırdı ve 2.5 e yükseldi maaşı sürekli araştırmalar yapıyorum..evet çok zorlu bir meslekmiş ..ancak bir tutkuymuşta.gerçekten seven ve sıfırdan yükselen insanlar böyle söylüyor.bilgim sadece özel bankalar için devlet bankalarındaki prosedürü bilmiyorum.girilen şube namuslu ve hakyemiyorsa insan yapması gerrekeni yaptığında yükseliyor..
Misafir
26 Şubat 2012 22:20   |   Mesaj #47   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

genel sorulara cevap

arkadaşlar öncelikle hepinize saygılar selamlar.
öncelikle şu hususları belirtmek isterim.bankacı olmak isteyen varsa ilk özelliğiniz sabırlı olmak, susmasını bilmektir.Hiçbir bankacı ben işimden çok memnunum çok rahatım diyemez.Ama işinden de vazgeçemez.Çünkü bankacılık sigara bağımlılığı gibidir başladınızmı kolay kolay bırakamazsınız.İşimiz çok sitresli bir iş inanın gece yatağıma yattığımda bile yarınki işimi nasıl bitireceğim, falanca müşteriye ne cevap vereceğim, kredi servisindeyseniz hedefim tutuyormu tutmuyorsa nasıl bir strateji izleyeceğim nasıl bir plan yapacağım ( Tabi pilanlar bir türlü tutmaz-Elimizde olmayan sebeplerden dolayı-) , gişedeyseniz bu gün inşallah kasa açığı veya fazlası vermeden günü bir atlatabilsem der durursunuz.çalışma saatlerimiz saat 8.30 da başlar gece 12 ye kadar yolu vardır.ben şahsen 12 de çıktığı günler olmuştur.2 veya 3 hafta da bir hafta sonu çalışırım.Anlayacağınız banka şartnamesinde de yazar 29 Ekim haricinde hergün banka personelini çalıştırabilir.Maaş hususna gelince gişede başlayan lise mezunu arkadaş 950 tl maaş alır 3 ayda bir 1 maaş ikramiye şubenin hedefleri tutarsa 3 ayda bir 300 ile 900 arası prim alır.üniversite mezunu gişe görevlisi 1050 ile 1350 arasında maaş alır diğer şartlar aynı.Üniversite mezunu kredi servisinde çalışlan servis görevlisi arkadaş üniversite mezunu ise 1.500 tl maaş alır yanlız kredi servisinde hedefler tutarsa 300 ile 2000 tl arası prim alır.kredi servisinde daha yetkili isen 1900 ile 2.500 maaş alırsın diğer şartlar yine aynı.Kısacası bankalarda kredi servisleri her zaman fazla maaş alırlar.Bankalarda şube müdür olabilmek için ise en az 10 yıllık bankacı olman lazım.Başka merak ettiğiniz konu olursa yardımcı olurum.
Misafir
27 Şubat 2012 21:43   |   Mesaj #48   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Bankacılar ortalama ne kadar maaş alıyor?

ben lise de bi staj yaptım bankada şuan 4. sınıf işletme okuyorum bankacı olmayı düşünüyorum bütün bankacılar şikayetçi tamam diyorum polis olalım polisler şikayetçi ne yapacağımı bilemiyorum yaş oldu 23 artık bir karar vermem gerek.
Misafir
28 Şubat 2012 09:39   |   Mesaj #49   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Bankacılar ortalama ne kadar maaş alıyor?

sizin bu yorumlarınınz beni çok şaşırtı çok mu zor muhasaebe daha mı iyi muhasebe ne kadar mmaaş alıyor hangisi daha iyi
Misafir
28 Şubat 2012 23:53   |   Mesaj #50   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Bankacılar ortalama ne kadar maaş alıyor?

Bende Bankacı Olmayı İSTİYORUM Biraz Küçüğüm Fakat Hayellerim çok BÜYÜK....
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:
Mesaj:
Önceki Konu Sonraki Konu

Bankacılar ortalama ne kadar maaş alıyor? benzer konular

İnşaat teknikeri ayda ne kadar maaş alıyor?
mhb ben inşaat teknikerligi okuyorum bu bölümle ilgili olarak teknikerin ne kadar maaş aldıkları ve yurtdışında ne kadar maaşla çalıstıklarını ögrenecektim tşk edrm :)
Forum: Soru-Cevap Cevap: 62
Son Mesaj: 5 Ağustos 2015 13:33
Mimarlar ne kadar maaş alıyor?
ben mimar olmak istiyorm ve sze burdan bise danışmak istiyorm tabiki bi insanın yaptıı meslekten elde ettiği gelir cook cook önemli sonuçta emek karşılığını alıyor bnde mimar olmak isteyen biri olarak size bu mesleğin gelirini sormak istiyorum lütfen yardımcı olun !!
Forum: Soru-Cevap Cevap: 97
Son Mesaj: 23 Haziran 2015 23:42
Makine mühendisleri ortalama ne kadar maaş alır?
Merhaba arkadaşlar.Ben bu yıl teknik makine'ye geçiş yaptım burdan 2 yıllık okursam ne kadar maaşla işe başlarım 4 yıl okursam mühendis olup ne kadar maaşla işe başlarım iş bulma olasılığım % kaçtır ? şimdiden teşekkürler
Forum: Soru-Cevap Cevap: 1
Son Mesaj: 14 Temmuz 2014 19:15
Grafikerler ortalama ne kadar maaş alırlar?
BU MAAŞ KONUSUNDA STANDART Bİ CEVAP ALAMADIM MAAŞ ORTALAMALARI NE KADAR OLUYOR?
Forum: Soru-Cevap Cevap: 0
Son Mesaj: 24 Ekim 2013 20:34
Bilgisayar mühendisleri ne kadar maaş alıyor?
bir bilgisaray mühendisi yeni mezun olmuş ve fazla bişe bilmiosa 1000 dolar alır. :D
Forum: Soru-Cevap Cevap: 0
Son Mesaj: 23 Şubat 2011 17:42
 
Sayfa 0.336 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu