Arama

Bankacılar ortalama ne kadar maaş alıyor? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Ağustos 2014 Gösterim: 107.497 Cevap: 80
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2012       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir kamu bankasında çalışıyorum mesleğe başladıktan hemen sonra saçlarım hızla beyazlamaya başladı sürekli hakaret dinliyorum sol elimde uyuşma var. önünüze hedefler konur ulaşılması çok zor sürekli amirleriniz tarafından eksik hissettilirilirsiniz.önceki jenerasyon vasat bir üniversite bitirmiş bir şekilde müdür olmuştur siz en iyi üniversiteleride bitirseniz ingilizcede bilseniz onların ölmesini beklemek durumundasınız. gelelim maaş meselesine 2300 yemek dahil ortalama istanbulda o kadar da ulaşılmayacak bir rakam değil peki bu kadar adi ise neden bu işi yapıyoruz ben şahsen kamu bankası diye çalışıyorum genelde 30 yaşı aştıktan sonra farklı sektöre geçilemediğinden yapılıyor.kendine saygı duymayan sürekli hakaret işiten her müşteri ile ayrı karaktere giren en kötüsü ahiret hayatını riske atan karşılığında 3000 tl yi aşması çok zor bir gelir elde etmek isteyelere bankacılığı tavsiye ederim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2012       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abicim banka müdürü olmak için ne okumak gerekli bunun hakkında bilgi alabilirmiyim?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende bankacı olup olmamakta kararsızım günde kaç saat çalışma süresi var veya meslekteki yükselme durumu ayrıca mesleğin görünmeyen yüzü... Kısacası birçok cevapsız sorum var yanıtlar mısınız ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2012       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bankacılık ve sigortalık bölümünü okuyorum bitirdikten sonra bankacı olma gibi şansım ne kadardır ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2012       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bankacı olmak istiyorum. hangi üniversiteye gdebilirim fikilerinizi alabilirmiyim bankada çalışan birinden. bide maaşlarr neye göre artıp çıkıyo acaba.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2012       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şuan üniv son sınıfta okuyorum.bende bankacı olmak istiyorum.üst kademe için toefle istediği için ön büro kısmından başlayacağım.çevremdeki ön bürodan başlayan insanlar 1.5 bin maaş alıyor ve kendi azimlerine bağlı yükselmek.biri kaldı aynı yerinde diğeri kıdemini arttırdı ve 2.5 e yükseldi maaşı sürekli araştırmalar yapıyorum..evet çok zorlu bir meslekmiş ..ancak bir tutkuymuşta.gerçekten seven ve sıfırdan yükselen insanlar böyle söylüyor.bilgim sadece özel bankalar için devlet bankalarındaki prosedürü bilmiyorum.girilen şube namuslu ve hakyemiyorsa insan yapması gerrekeni yaptığında yükseliyor..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2012       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar öncelikle hepinize saygılar selamlar.
öncelikle şu hususları belirtmek isterim.bankacı olmak isteyen varsa ilk özelliğiniz sabırlı olmak, susmasını bilmektir.Hiçbir bankacı ben işimden çok memnunum çok rahatım diyemez.Ama işinden de vazgeçemez.Çünkü bankacılık sigara bağımlılığı gibidir başladınızmı kolay kolay bırakamazsınız.İşimiz çok sitresli bir iş inanın gece yatağıma yattığımda bile yarınki işimi nasıl bitireceğim, falanca müşteriye ne cevap vereceğim, kredi servisindeyseniz hedefim tutuyormu tutmuyorsa nasıl bir strateji izleyeceğim nasıl bir plan yapacağım ( Tabi pilanlar bir türlü tutmaz-Elimizde olmayan sebeplerden dolayı-) , gişedeyseniz bu gün inşallah kasa açığı veya fazlası vermeden günü bir atlatabilsem der durursunuz.çalışma saatlerimiz saat 8.30 da başlar gece 12 ye kadar yolu vardır.ben şahsen 12 de çıktığı günler olmuştur.2 veya 3 hafta da bir hafta sonu çalışırım.Anlayacağınız banka şartnamesinde de yazar 29 Ekim haricinde hergün banka personelini çalıştırabilir.Maaş hususna gelince gişede başlayan lise mezunu arkadaş 950 tl maaş alır 3 ayda bir 1 maaş ikramiye şubenin hedefleri tutarsa 3 ayda bir 300 ile 900 arası prim alır.üniversite mezunu gişe görevlisi 1050 ile 1350 arasında maaş alır diğer şartlar aynı.Üniversite mezunu kredi servisinde çalışlan servis görevlisi arkadaş üniversite mezunu ise 1.500 tl maaş alır yanlız kredi servisinde hedefler tutarsa 300 ile 2000 tl arası prim alır.kredi servisinde daha yetkili isen 1900 ile 2.500 maaş alırsın diğer şartlar yine aynı.Kısacası bankalarda kredi servisleri her zaman fazla maaş alırlar.Bankalarda şube müdür olabilmek için ise en az 10 yıllık bankacı olman lazım.Başka merak ettiğiniz konu olursa yardımcı olurum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2012       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben lise de bi staj yaptım bankada şuan 4. sınıf işletme okuyorum bankacı olmayı düşünüyorum bütün bankacılar şikayetçi tamam diyorum polis olalım polisler şikayetçi ne yapacağımı bilemiyorum yaş oldu 23 artık bir karar vermem gerek.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2012       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sizin bu yorumlarınınz beni çok şaşırtı çok mu zor muhasaebe daha mı iyi muhasebe ne kadar mmaaş alıyor hangisi daha iyi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2012       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende Bankacı Olmayı İSTİYORUM Biraz Küçüğüm Fakat Hayellerim çok BÜYÜK.... Msn Happy