Arama

Bankacılar ortalama ne kadar maaş alıyor? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Ağustos 2014 Gösterim: 107.493 Cevap: 80
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2012       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ticaret meslek lisesinden muhasebe ve finansman seçicen alan olarak ise borsa seçiceksin.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2012       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 yıllıklara iş var mı?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2012       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bankacı olucam..yani üniversite seçtim.zoru seviyorum ikna kabiliyetim ve sabrım da iyidir..sizce nasıl olurr?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2012       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
banka müdürü olmak için ne yapıyosun direk müdür olarak işe başlayamıyosun bildiğim kadarıyla
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2012       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben astsubaylığı bıraktım bazı arkadaşlar polisligi felan düşünüyor size tavsiyem hiç bulaşmayın evet geliri çok iyi ama aileden çevreden herşeyden uzaksınız aylık bin tl maaş alın akşam evinize sağsalim gelin sizden mutlusu yok !
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2012       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaw kime inanacağız peki 3700 tl nerde 560 tl nerde her kes ayrı birşey diyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2012       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
8 yıldır özel bir bankada çalışmaktayım,gişede başladım halen gişedeyim zam yok yılda bir defa oda %2 insan kullanmak,sömürmekten başka bir halt ettikleri yok az paraya max verim istiyorlart.çalışma şartları çok ağır koca şubede tek gişe çalıştırıyorlar,bırakın tuvalete gitmeyi birbardak su içemiyorsunuz,ben çalıştığım kuruma hakkımı helal etmiyorum haram zehir zıkkım olsun.torpiliniz yoksa arkanız sağlam diilse sakın ha sakın bankacılığa özenmeyin sonunuz benım gibi olur 8 yıl gişede sürünürsünüz.atı alan üsküdarı gecior işe sıfırdan girip 1yıl içinde torpille itediği birime gecior,kendini kurtaıor.ben gibi garipleride süründürüyorlar.24 yaşında girdim 33 yasındayım.artık hiçbir beklentim kalmadı mecburiyetten calışıorum ilk fırsatta istifa edicem.8yıılık emeğe verdikleri 1250 tl yi alsınlar müsait biyerlerine koysunlar...insanlar bu ücretlerle geleceğe yönelik nasıl plan yapabilir??yazıklar olsun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2012       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENDE BU SENE TİCARETMESLEK LİSESİNE GİDİCEM ORDAN MUHASEBE VE FİNASMAN BÖLÜMÜ OLUCAM SONRA BANKACI BÖLÜMÜ OKUCAM ONDAN SONRA 4 YILLIK ÜNİVERSİDEYE GTCEM SÜPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RR :d:d
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2012       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bankacılık ve finans bölümü 3'üncü sınıf öğrencisiyim. Diploma notunun yüksek olması işe alımlarda bi fark yaratıyormu? tecrübesiz biri olarak işe ilk başladığımda ne kadar ücret alırım ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2012       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BANKACILIK MESLEĞİNİN NERESİ ZOR VE YIPRATICI BANA BUNU AÇIKLARMISINIZ MASA BAŞI MİS GİBİ İŞ.