Arama

Yönetici panelinden kod nasıl yönetilir?

Güncelleme: 13 Şubat 2011 Gösterim: 1.987 Cevap: 0
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba;

Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle tüm arkadaşlara kolay gelsin diyorum ve soruma başlıyorum.

Bir html, php ya da asp kod sayfasında başka bir yönetici sayfası üzerinden değişiklik yapmak mümkün müdür?

Anlatmak istediğim şu; diyelim ki benim bir sitem var ve bu siteye slayt gösterisi için resimler eklemem gerekiyor. resimleri yöetici panelinden belli bir dosyaya eklemeyi halledebiliyorum ancak slayt kodları resimlerin olduğu belli bir klasör seçip ordaki tüm resimleri almıyor tek tek resim url lerini yazarak hazırlanıyor. bana kalsa her defasında kodları açar yeni resmin url sini eklerim ancak bu siteyi kodlamayı bilmeyen birine hazırlıyorum ve bir yönetici paneli üzerinden resmin url sini bir yere yazıp ekle şeklinde bir bölüm hazırlayıp yazılan url nin direkt olarak slaytın kodunun olduğu sayfadaki kodlara eklemesini sağlamak istiyorum. bu mümkün müdür? böyle bir kodu direkt olarak istemiyorum bu işe yarayan script ya da sayfa kodu varsa değişiklik yapacak kadar kod bilgisine sahibim.

Bu uzun soruyla sizleri sıktığım için özür dilerim. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.