Arama

Erkeklerin her gün, bayanların ömründe bir defa yaptığı şey nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Eylül 2011 Gösterim: 122.469 Cevap: 4
MissYou - avatarı
MissYou
Ziyaretçi
16 Şubat 2011       Mesaj #1
MissYou - avatarı
Ziyaretçi
Beyazdır kar gibi karadır gece gibi Kur an da var 5 harfli erkeklerin 3 defa bayanların ömründe 1 defa yaptığı şey nedir? acil cevap lazım
EN İYİ CEVABI _Yağmur_ verdi
Kar gibi beyaz KEFEN karadır gece GÖZLERİN KAPANMASI TABUTA GİRMEK beş harfli zaten KABİR erkekler gördükleri cenazelere katılmalıdırlar haktır gördüğü sürece (ŞAHİT OLDUĞU SÜRECE) 3 cenazeye kadar iştirak etmelidirler dördüncü cenazeyide görmüşlerse katılıp katılmamak kendi insiyatifindedir kadınlar ise ömründe bir defa kabre girer.

Sponsorlu Bağlantılar
Cevap: Kabir

_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
2 Mart 2011       Mesaj #2
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Kar gibi beyaz KEFEN karadır gece GÖZLERİN KAPANMASI TABUTA GİRMEK beş harfli zaten KABİR erkekler gördükleri cenazelere katılmalıdırlar haktır gördüğü sürece (ŞAHİT OLDUĞU SÜRECE) 3 cenazeye kadar iştirak etmelidirler dördüncü cenazeyide görmüşlerse katılıp katılmamak kendi insiyatifindedir kadınlar ise ömründe bir defa kabre girer.

Sponsorlu Bağlantılar
Cevap: Kabir

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 22 Ekim 2018 00:45
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
cenaze ye erkekler 3 defa giderler sabah öylen ve ikindide cenaze namazı kılarlar . kadınlar ise 1 defa . cevap kabir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bir deli kuyuya taş atmış kırk deli çıkarmaya çalışıyor cevabı kadınlar kısmı belki doğru olabilir ama erkekler kısmı normal değil, çünkü hiç bir erkeğin günde 3 defa cenazeye katıldığını sanmıyorum bu soru tam toparlanmamış bnce ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kabir saçma geliyor ben senelerdir mezarlığa dahi gitmedim bu durumda ben erkek değil miyimbana daha mantıklı gelen talak kelimesidir.