Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Yatırım ve pazarlama ile ilgili proje örnekleri verir misiniz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 21 Şubat 2011 (20:58) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
24961 kez görüntülenmiş, 41 cevap yazılmış ve son mesaj 5 Mart 2014 (23:19) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.84  |  Oy Veren: 31      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 21 Şubat 2011, 20:58

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sosyal Bilgiler Öğretmenim bana bir ödev verdi ve benden bir yatırım ve pazarlama projesi tasarlamamı istedi acaba yardımcı olur musunuz?
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

arkadaşlar örneğin denizlide bir yatırım ve pazarlama projesi yapıyoruz.öncelikle yapacağımız projeyi belirliyoruz ben üzüm şarapçılığını seçtim. ilk olarak geniş bir arsa alıyoruz ve üzümleri yetiştiriyoruz.yetiştirirken tarlada birçok kişiyi çalıştırıyoruz ve devlete katkı sağlıyoruz.üzümler yetiştikten sonra fabrikalarda işlenerek şarap haline geliyor. fabrikada yine birçok kişi çalıştırıyoruz devlete katkı sağlamış oluyoruz. işlenen şaraplar şişelenerek önce yurt içine saha sonra yurt dışına ihracat ediyoruz. böylece git gide büyüyebilecek bir yatırım ve pazarlama projemiz olmuş oluyor.
bu benim fikrim daha değişik fikirleri olanlar varsa yazsın arkadaşlar
Rapor Et
Eski 23 Şubat 2011, 19:07

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sosyal Bilgiler - 4.Ünite yatırım ve pazarlama
sitesine gir slayt var
Rapor Et
Eski 1 Mart 2011, 19:49

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya yarına ödvim vr ben nsl olcağını
Rapor Et
Eski 8 Mart 2011, 18:54

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben nasıl yapılacağını bilmiyorum bilsem bii yapıcamda söylermisiniz !!
Rapor Et
Eski 8 Mart 2011, 19:37

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar örneğin denizlide bir yatırım ve pazarlama projesi yapıyoruz.öncelikle yapacağımız projeyi belirliyoruz ben üzüm şarapçılığını seçtim. ilk olarak geniş bir arsa alıyoruz ve üzümleri yetiştiriyoruz.yetiştirirken tarlada birçok kişiyi çalıştırıyoruz ve devlete katkı sağlıyoruz.üzümler yetiştikten sonra fabrikalarda işlenerek şarap haline geliyor. fabrikada yine birçok kişi çalıştırıyoruz devlete katkı sağlamış oluyoruz. işlenen şaraplar şişelenerek önce yurt içine saha sonra yurt dışına ihracat ediyoruz. böylece git gide büyüyebilecek bir yatırım ve pazarlama projemiz olmuş oluyor.
bu benim fikrim daha değişik fikirleri olanlar varsa yazsın arkadaşlar
Rapor Et
Eski 12 Mart 2011, 13:46

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
öğretmen çalşma ktabını odev verdi..karşma boyle bşi çktı yatrm ve pazarlama projesi hatta ürün resmi biLe istio rica etsem yardmcı olrmsnz?
Rapor Et
Eski 20 Mart 2011, 09:49

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yhhaa bnmm sosyall ödevmmm varr yardımmccııı olunnnnn
Rapor Et
Eski 21 Mart 2011, 17:40

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lütfen yardımcı olun
Rapor Et
Eski 27 Mart 2011, 21:14

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yyya daha müthiş fikri olan varssa harbi slesin arkdş,,
bu ne yha yarın ödev var.ne götrcmi şaştm .
ama skın yanlş anlman bnimde sonradn bir fkrim olursa,,
sizlre hmen bildri yaprım.
ne d3emiş atlarmız "BİR ELİN NESİ VAR İKİ ELİN SESİ VAR."
şimdidn saolun arkadaşlr ama harbi sağoln
szlrden ümdim var

Rapor Et
Eski 28 Mart 2011, 16:14

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sosyal Bilgiler Öğretmenim bana bir ödev verdi ve benden bir yatırım ve pazarlama projesi tasarlamamı istedi acaba yardımcı olur musunuz? yardımcı olursanız sewinireim
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.168 saniyede (72.05% PHP - 27.95% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 04:30
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi