Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayar ekran ayarlarını eski haline nasıl getirebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 26 Şubat 2011 (01:17) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
33363 kez görüntülenmiş, 28 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Eylül 2014 (16:57) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.87  |  Oy Veren: 55      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 26 Şubat 2011, 01:17

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bigisayar ekranına sağ tıklayınca çıkan menüden özellikler yazısına tıklayınca ekran özellikleri açılıyor. Burada da birkaç tab şeklinde ekran özellikleri, ekran boyutu gibi konuların açılması gerekiyor. Ama az önce bilgisayarımda bu işlemleri yaptığımda tabların olmadığını gördüm. Eski haline nasıl getirebilirim?
Rapor Et
Reklam
Eski 1 Haziran 2011, 14:17

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayarimin iki kenari 5cm siyah oldu nasil eski haline getire bilirim
Rapor Et
Eski 1 Haziran 2011, 14:34

#3 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bilgisayarimin iki kenari 5cm siyah oldu nasil eski haline getire bilirim
Masaüstü resminizi değiştirmeyi deneyin.Olmuyorsa sistem geri yükleme yapın.
Rapor Et
Eski 26 Temmuz 2011, 13:27

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayar ekranı parladı yazılar fazla belli olmuyor
Rapor Et
Eski 19 Ekim 2011, 15:46

Facebook sayfasını nasıl eski haline getirebilirim?

#5 (link)
broken*
Ziyaretçi
broken* - avatarı
Facebook'ta ctrl ve farenin yuvarlağıyla yakınlaştırdım ama şimdi nasıl uzaklaştırıcam .)
Rapor Et
Eski 7 Mayıs 2012, 17:22

Cvp: Bilgisayar ekran ayarlarını eski haline nasıl getirebilirim?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ekran ayarlarıyla uğraşırken bilğisayar kendi kapandı açıldı . bilğisayar açılmadan güvenli mod ag ile güvenli mod yazılar vardı hiç birine basmadan kendi açıldı ekran da sayı yazıyordu açılmadı kasadan tekrar kapatıp açtım bu sefer güvenli ag ile mod dan açtım normal açılmıyor ne yapmalıyım?
Rapor Et
Eski 8 Mayıs 2012, 18:45

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
başlat menüsü algılamıyo yani geri yükleme olayını yapamıyorum donatılar sistem araçları falan giremiyorum bu nedenle geri yükleyemiyorum
Rapor Et
Eski 14 Haziran 2012, 20:40

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ARKADASLAR SİSTEMİ NASIL GERİ ALABILIRIZ ? BENDE BİLGİSAYARI KAPATTIGIM ZAMAN ÖNÜME ŞÖYLE BİR YAZI GELİYORDU: ONARILMAZ SİSTEM HATASI 00000x FELAN SAYILAR GELİYORDU. AMA ŞİMDİ BİLGİSAYARDA YAKLAŞIK 2 , 2.5 SAAT OYNADIGIM ZAMAN PC KENDİ KENDİNE KAPANIYOR. NASIL DÜZELTİRİM LUTFEN YARDIM .(
Rapor Et
Eski 26 Eylül 2012, 19:13

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bak Bilgisayarına ! Format At ! Baska Care Yok
Rapor Et
Eski 15 Kasım 2012, 05:34

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya şu format atmayı bilen yokmu yav 2 haftada bir format attırıyoruz artık calıştıgımız tamire gidiyor.şimdide ekranımda beyaz bir çizgi gidip geliyor ve bir köşede smartlmag on yazıyor diyer tarafta ise smartlmage off yazıyor bıktım yaa bir bileniniz varmı acep.
Etiketler:
  • bilgisayar ayarlari
  • bilgisayar ekran ayari
  • bilgisayar ekran ayarlari
  • bilgisayar ekrani buyudu
  • pc ekran ayarlari
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.141 saniyede (60.61% PHP - 39.39% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 23:19
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi