PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bilgisayar ekran ayarlarını eski haline nasıl getirebilirim?
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir01:17, 26 Şubat 2011 
Bigisayar ekranına sağ tıklayınca çıkan menüden özellikler yazısına tıklayınca ekran özellikleri açılıyor. Burada da birkaç tab şeklinde ekran özellikleri, ekran boyutu gibi konuların açılması gerekiyor. Ama az önce bilgisayarımda bu işlemleri yaptığımda tabların olmadığını gördüm. Eski haline nasıl getirebilirim?
Benzer Konular:
Cevap
Misafir14:17, 1 Haziran 2011 
bilgisayarimin iki kenari 5cm siyah oldu nasil eski haline getire bilirim
Cevap
Valeria14:34, 1 Haziran 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
bilgisayarimin iki kenari 5cm siyah oldu nasil eski haline getire bilirim
Masaüstü resminizi değiştirmeyi deneyin.Olmuyorsa sistem geri yükleme yapın.
Cevap
Misafir13:27, 26 Temmuz 2011 
bilgisayar ekranı parladı yazılar fazla belli olmuyor
Cevap
broken*15:46, 19 Ekim 2011 
Facebook'ta ctrl ve farenin yuvarlağıyla yakınlaştırdım ama şimdi nasıl uzaklaştırıcam .)
Cevap
Misafir17:22, 7 Mayıs 2012 
ekran ayarlarıyla uğraşırken bilğisayar kendi kapandı açıldı . bilğisayar açılmadan güvenli mod ag ile güvenli mod yazılar vardı hiç birine basmadan kendi açıldı ekran da sayı yazıyordu açılmadı kasadan tekrar kapatıp açtım bu sefer güvenli ag ile mod dan açtım normal açılmıyor ne yapmalıyım?
Cevap
Misafir18:45, 8 Mayıs 2012 
başlat menüsü algılamıyo yani geri yükleme olayını yapamıyorum donatılar sistem araçları falan giremiyorum bu nedenle geri yükleyemiyorum
Cevap
Misafir20:40, 14 Haziran 2012 
ARKADASLAR SİSTEMİ NASIL GERİ ALABILIRIZ ? BENDE BİLGİSAYARI KAPATTIGIM ZAMAN ÖNÜME ŞÖYLE BİR YAZI GELİYORDU: ONARILMAZ SİSTEM HATASI 00000x FELAN SAYILAR GELİYORDU. AMA ŞİMDİ BİLGİSAYARDA YAKLAŞIK 2 , 2.5 SAAT OYNADIGIM ZAMAN PC KENDİ KENDİNE KAPANIYOR. NASIL DÜZELTİRİM LUTFEN YARDIM .(
Cevap
Misafir19:13, 26 Eylül 2012 
Bak Bilgisayarına ! Format At ! Baska Care Yok
Cevap
Misafir05:34, 15 Kasım 2012 
ya şu format atmayı bilen yokmu yav 2 haftada bir format attırıyoruz artık calıştıgımız tamire gidiyor.şimdide ekranımda beyaz bir çizgi gidip geliyor ve bir köşede smartlmag on yazıyor diyer tarafta ise smartlmage off yazıyor bıktım yaa bir bileniniz varmı acep.
Cevap
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama