Arama

Okulistik açılmıyor yardımcı olur musunuz?

Güncelleme: 5 Kasım 2016 Gösterim: 44.887 Cevap: 61
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
deneme sınavı vr ve okulistiğe girilmiyor acaba nedeni nedir lütfen yardım edr misiniz?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bize okulistiği okul dağıttı.sonra ben kağıdımı kaybettim.üye numaramı biliyorum ama şifremi bilmiyorum.şifremi unuttuma girdim.e-posta çıktı.galiba e-postayı kendilerine göre yapmışlar.çünkü kendi e-postamı doğru şekilde 10 defa girdim ama olmadı.ne yapmalıyım??
lütfen yardım edin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bize okulistiği okul dağıttı.sonra ben kağıdımı kaybettim.üye numaramı biliyorum ama şifremi bilmiyorum.şifremi unuttuma girdim.e-posta çıktı.galiba e-postayı kendilerine göre yapmışlar.çünkü kendi e-postamı doğru şekilde 10 defa girdim ama olmadı.ne yapmalıyım??
lütfen yardım edin

bak cnm şifreni kayıp ettiysen yapılabilecek bir şey yok he şu e posta şeyine gelince okulistiğe girip e posta adresini güncellemen gerekir ama güncellemediğin için şifreni değiştiremezsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okulistik güzel bir siteydi tabi geçtiğimiz sene bu yıl iyice bozuldu ne yapıcağımı bilmiyorum 8-a sınıfındayım okulistik oncesi girmek istedim ama sistem hatası dedi şifremi değiştirdim anca oldu.bunu çözmek istiyorsanız şifremi unuttum bölümüne girip yapıyorsunuzz işte oldu bu kadar banada bir arkadaşım öğretmişti birde ikidebir t akılıyor bu nu çözmek istiyorsanız da sayfayı yenileyin yani f5 yapın ben denedim oluyor birde okkulistik değişmiş bence geçiğimiz sene daha güzeldi şimdi çok karmaşık öğretmenin verdiği testleri bulamıyorum .ama okulistik sınavına bereket kitaplarım var onlarla çalıştım bügün vardı mesala okulistik türkçe çok zordu 8 yanlışım var ve 1. yim okulistik çok zor ve kaynağı olmayanlar okulistiği tercih ediyor ama okulistik böyle yaparak hem paramıza yazık ediyor hemde neyse işte yani okulistik kötü yorumum okuyun okulistikte sorunlarını çözebilir yazdığım gibi şifrenizi değiştirin takılıncda f5 yaparak halledin bu kadar işte
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
açılmıyor şifremi unuttum yardım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okulistik şifremi unutum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okulistik şifremi unuttum giremiyorum
saime kaya - avatarı
saime kaya
Ziyaretçi
8 Aralık 2011       Mesaj #8
saime kaya - avatarı
Ziyaretçi
okulistik şifremi unuttum giremiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şifresini unutanlar için kullanıcı adı ile aynı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben şifremi unuttum okulistik kağıdımı da ama yararlanmak istiyorum e posta adresini istiyorlar 10 kere doğrusunu yazdım ancak olmuyor yardım edin lütfen