Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Okulistik açılmıyor yardımcı olur musunuz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 9 Mart 2011 (19:52) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
15475 kez görüntülenmiş, 48 cevap yazılmış ve son mesaj 16 Mayıs 2014 (20:09) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.26  |  Oy Veren: 31      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 9 Mart 2011, 19:52

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
deneme sınavı vr ve okulistiğe girilmiyor acaba nedeni nedir lütfen yardım edr misiniz?
Rapor Et
Reklam
Eski 19 Nisan 2011, 16:43

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bize okulistiği okul dağıttı.sonra ben kağıdımı kaybettim.üye numaramı biliyorum ama şifremi bilmiyorum.şifremi unuttuma girdim.e-posta çıktı.galiba e-postayı kendilerine göre yapmışlar.çünkü kendi e-postamı doğru şekilde 10 defa girdim ama olmadı.ne yapmalıyım??
lütfen yardım edin
Rapor Et
Eski 21 Haziran 2011, 14:31

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bize okulistiği okul dağıttı.sonra ben kağıdımı kaybettim.üye numaramı biliyorum ama şifremi bilmiyorum.şifremi unuttuma girdim.e-posta çıktı.galiba e-postayı kendilerine göre yapmışlar.çünkü kendi e-postamı doğru şekilde 10 defa girdim ama olmadı.ne yapmalıyım??
lütfen yardım edin

bak cnm şifreni kayıp ettiysen yapılabilecek bir şey yok he şu e posta şeyine gelince okulistiğe girip e posta adresini güncellemen gerekir ama güncellemediğin için şifreni değiştiremezsin
Rapor Et
Eski 25 Ekim 2011, 19:14

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
okulistik güzel bir siteydi tabi geçtiğimiz sene bu yıl iyice bozuldu ne yapıcağımı bilmiyorum 8-a sınıfındayım okulistik oncesi girmek istedim ama sistem hatası dedi şifremi değiştirdim anca oldu.bunu çözmek istiyorsanız şifremi unuttum bölümüne girip yapıyorsunuzz işte oldu bu kadar banada bir arkadaşım öğretmişti birde ikidebir t akılıyor bu nu çözmek istiyorsanız da sayfayı yenileyin yani f5 yapın ben denedim oluyor birde okkulistik değişmiş bence geçiğimiz sene daha güzeldi şimdi çok karmaşık öğretmenin verdiği testleri bulamıyorum .ama okulistik sınavına bereket kitaplarım var onlarla çalıştım bügün vardı mesala okulistik türkçe çok zordu 8 yanlışım var ve 1. yim okulistik çok zor ve kaynağı olmayanlar okulistiği tercih ediyor ama okulistik böyle yaparak hem paramıza yazık ediyor hemde neyse işte yani okulistik kötü yorumum okuyun okulistikte sorunlarını çözebilir yazdığım gibi şifrenizi değiştirin takılıncda f5 yaparak halledin bu kadar işte
Rapor Et
Eski 16 Kasım 2011, 18:04

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
açılmıyor şifremi unuttum yardım
Rapor Et
Eski 28 Kasım 2011, 17:58

okulistik

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
okulistik şifremi unutum
Rapor Et
Eski 8 Aralık 2011, 20:10

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
okulistik şifremi unuttum giremiyorum
Rapor Et
Eski 8 Aralık 2011, 20:12

okulistik şifremi unuttum

#8 (link)
saime kaya
Ziyaretçi
saime kaya - avatarı
okulistik şifremi unuttum giremiyorum
Rapor Et
Eski 14 Aralık 2011, 21:57

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
şifresini unutanlar için kullanıcı adı ile aynı
Rapor Et
Eski 15 Aralık 2011, 19:15

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben şifremi unuttum okulistik kağıdımı da ama yararlanmak istiyorum e posta adresini istiyorlar 10 kere doğrusunu yazdım ancak olmuyor yardım edin lütfen
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.178 saniyede (71.64% PHP - 28.36% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 14:24
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi