PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Açık öğretim lisesinden açık öğretim meslek lisesine geçiş nasıl yapılır?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir03:53, 23 Mart 2011 
açık öğretim lisesinden açık öğretim meslek lisesine geçiş yapmak istiyorum şu an açık öğretim lisesinde toplam kredim 89 alan:32 kaç kredi daha alırsam meslek lisesinden mezun olurum ve geçiş yapmak için ne yapmam lazım...
Benzer Konular:
Etiketler:
  • acik ogretim lise nasil okunur
  • aol meslek lisesine gecis
  • mesleki acik ogretim lisesine gecis
Cevap
Misafir21:10, 4 Nisan 2011 
acık ögretim lisesinden mesleki acık ögretime geciş nasıl yapabilirim
Cevap
Misafir03:03, 18 Haziran 2011 
100 kredisi olan herkes geçiş yapabilir + alan kredisi 25 üzeri olması lazımm
Cevap
Misafir20:30, 3 Eylül 2011 
slm ben nesrin meslek lisesine geçiş yapmak istiyorum topladığım diğer krediler gider mi
Cevap
Misafir09:06, 8 Eylül 2011 
ya ben açıkögretim öğrencisiyim şu anda toplam kredim 59 saglık meslek lisesine geçiş yapmak istiyorum geçiş yapılır mı lütfen biri acil cevap versin ....
Cevap
Misafir12:13, 3 Ocak 2012 
Açık öğretim lisesin den mezunum ama mesleki liseye geçiş yapmak şistiyorum bunu nasıl yapa bilirim lütfen yardım
Cevap
Misafir15:32, 14 Ocak 2012 
açıkliseden açıkmesleklısesıne nasıl geçis yaparım
Cevap
Misafir19:02, 16 Ocak 2012 
Arkadaşlar ben bir sene kaldım 9.sınıftan devam ediyorum şimdi ilk dönem bitti ortalamam 2,75 4 zayıfım var ancak sözel derslerim iyi oldugu icin kurtarabiliyorum.Bir sene daha kalırsam örgün öğretimim sonlanıyo yani bir daha yüzyüze eğitim alamıyorum.

Her neyse sorum şu benim 2.dönem geçebileceğimin hiçbir garantisi yok konular ağırlaştı zaten size sorum şu olucak

Ben 2.dönem başlamadan okuldan tasdiknamemi alsam gidip açık liseye kaydolsam bu dönemi orda bitirsem sonra açık liseden tasdiknamemi alıp tekrar genel liseye veya meslek lisesine devam edebilirmiyim?

Arkadaşlar çok korkuyorum paranoyak oldum 2.dönem kalmamam lazım lütfen yardım edin....
Cevap
Misafir00:26, 22 Ocak 2012 
Açıköğretim lisesinden mesleki açıköğretim lisesine geçmek istiyorum kredim 124 ortak kredim 67 bana yardımcı olurmusunuz
Cevap
Misafir23:09, 23 Şubat 2012 
ben açıkögretim lisesinde okuyorum ve 91 kredim var ortak kredim 48 2.dönemde mesleki açıkögretim gecmek istesem kayıt yapılabılır mı?topladıgım krediler gidermi?meslek açıkögretime gecersem nekadar daha kredi toplamam lazım.bilgilendirirsenız sevinirim.
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama