Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Açık öğretim lisesinden açık öğretim meslek lisesine geçiş nasıl yapılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 23 Mart 2011 (03:53) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
14850 kez görüntülenmiş, 18 cevap yazılmış ve son mesaj 7 Ağustos 2014 (16:27) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.67  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 23 Mart 2011, 03:53

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
açık öğretim lisesinden açık öğretim meslek lisesine geçiş yapmak istiyorum şu an açık öğretim lisesinde toplam kredim 89 alan:32 kaç kredi daha alırsam meslek lisesinden mezun olurum ve geçiş yapmak için ne yapmam lazım...
Rapor Et
Reklam
Eski 4 Nisan 2011, 21:10

acık ögretimden mesleki acık ögretime geciş

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
acık ögretim lisesinden mesleki acık ögretime geciş nasıl yapabilirim
Rapor Et
Eski 18 Haziran 2011, 03:03

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
100 kredisi olan herkes geçiş yapabilir + alan kredisi 25 üzeri olması lazımm
Rapor Et
Eski 3 Eylül 2011, 20:30

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm ben nesrin meslek lisesine geçiş yapmak istiyorum topladığım diğer krediler gider mi
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2011, 09:06

ya ben açık öğretim lisesinde okuyorum şu anda toplam kredim 59 salık lissne geçşvarm

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben açıkögretim öğrencisiyim şu anda toplam kredim 59 saglık meslek lisesine geçiş yapmak istiyorum geçiş yapılır mı lütfen biri acil cevap versin ....
Rapor Et
Eski 3 Ocak 2012, 12:13

mesleki liseye geçiş

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Açık öğretim lisesin den mezunum ama mesleki liseye geçiş yapmak şistiyorum bunu nasıl yapa bilirim lütfen yardım
Rapor Et
Eski 14 Ocak 2012, 15:32

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
açıkliseden açıkmesleklısesıne nasıl geçis yaparım
Rapor Et
Eski 16 Ocak 2012, 19:02

Liseyle alakalı bir soru özellikle öğretim görevlileri lütfen yardım edin..

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar ben bir sene kaldım 9.sınıftan devam ediyorum şimdi ilk dönem bitti ortalamam 2,75 4 zayıfım var ancak sözel derslerim iyi oldugu icin kurtarabiliyorum.Bir sene daha kalırsam örgün öğretimim sonlanıyo yani bir daha yüzyüze eğitim alamıyorum.

Her neyse sorum şu benim 2.dönem geçebileceğimin hiçbir garantisi yok konular ağırlaştı zaten size sorum şu olucak

Ben 2.dönem başlamadan okuldan tasdiknamemi alsam gidip açık liseye kaydolsam bu dönemi orda bitirsem sonra açık liseden tasdiknamemi alıp tekrar genel liseye veya meslek lisesine devam edebilirmiyim?

Arkadaşlar çok korkuyorum paranoyak oldum 2.dönem kalmamam lazım lütfen yardım edin....
Rapor Et
Eski 22 Ocak 2012, 00:26

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Açıköğretim lisesinden mesleki açıköğretim lisesine geçmek istiyorum kredim 124 ortak kredim 67 bana yardımcı olurmusunuz
Rapor Et
Eski 23 Şubat 2012, 23:09

MESLEK AÇIKÖGRETİM LİSESİNE NASIL GEÇİŞ YAPABILIRİM

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben açıkögretim lisesinde okuyorum ve 91 kredim var ortak kredim 48 2.dönemde mesleki açıkögretim gecmek istesem kayıt yapılabılır mı?topladıgım krediler gidermi?meslek açıkögretime gecersem nekadar daha kredi toplamam lazım.bilgilendirirsenız sevinirim.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.152 saniyede (65.16% PHP - 34.84% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 17:37
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi