PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Cep telefonuna flash player yüklenir mi?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir00:39, 24 Mart 2011 
telefondan internet kullanıyorun fakat videoları oynatmıyo pc nize flahs player yükleyin diyo bu mümkün mü eğer mümkünse yolu nedir şimdiden tesekkürler
Benzer Konular:
Etiketler:
  • cebe video nasil indirilir
  • samsung gt s3850 flash player
  • telefona flash player indirilir mi
Cevap
RuffRyders15:08, 24 Mart 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
telefondan internet kullanıyorun fakat videoları oynatmıyo pc nize flahs player yükleyin diyo bu mümkün mü eğer mümkünse yolu nedir şimdiden tesekkürler

Telefonunuzun modeli nedir keşke belirtseydiniz. Iphone'da flash player desteği olması lazım ancak Nokia 5800, Samsung Monte vb. modellerde ne yazık ki flash videoları izleyemiyoruz.
Cevap
gece_kusu15:21, 24 Mart 2011 
ben ıphone kullanıyorum ama flash player indirmeden önce video izleyemiyodum ona uygun sürümüde ancak ıphone üzerinden indirdigimde kullanabilmiştim senin telefondada aynısını yaparsan çalışması gerekir tabikide tel modelide önemli
Cevap
resul1614:22, 4 Mayıs 2011 
samsung chat 335 telefona flash player nasıl yükliyecem telefonculara sordum yok diyor
Cevap
batu199300:16, 11 Temmuz 2011 
sa benim telefon modelim 6303 telefona nasıl flash player yukleyebilirim
Cevap
Misafir16:18, 15 Temmuz 2011 
arkdaşlar samsung wifiye flaş player yüklenirmi
Cevap
dj elagant19:31, 21 Temmuz 2011 
merhaba benim bir sorunumvar 5230 modellıtelefonuma flaşplyar yük leyemiyorum bileninizvarsa bana yardımcı ola bilirseniz sevınırım
Cevap
Misafir19:45, 21 Temmuz 2011 
arkadaşlar telefonum nokia 6500s telefonuma internetten oyun yükledim daha sonra telefoncuya sordum yüklenilen oyunlar flaşını değiştirmiş tekrar flaş yüklenmesi gerekiyormuş bu yüzden oyunlar ve koleksiyonlar açılmıyor nasıl flaş yükleyebilirm lütfen acil yardımm !!!
Cevap
Valeria22:26, 21 Temmuz 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
arkadaşlar telefonum nokia 6500s telefonuma internetten oyun yükledim daha sonra telefoncuya sordum yüklenilen oyunlar flaşını değiştirmiş tekrar flaş yüklenmesi gerekiyormuş bu yüzden oyunlar ve koleksiyonlar açılmıyor nasıl flaş yükleyebilirm lütfen acil yardımm !!!
Telefonunuzu fabrika ayarlarına geri döndürerek değiştirmiş olduğunuz ayarları geri yükleyebilirsiniz.
Cevap
Misafir01:42, 8 Ağustos 2011 
arkadaşlar samsung wifiye nasıl flash player yükleyebilirim
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
İsim:
Doğrulama