Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Araba nasıl sürülür?

Bu konu Soru-Cevap forumunda ataberk7 tarafından 26 Mart 2011 (21:36) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
2828 kez görüntülenmiş, 5 cevap yazılmış ve son mesaj 18 Mart 2013 (17:26) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 26 Mart 2011, 21:36

Araba nasıl sürülür?

#1 (link)
ataberk7
Ziyaretçi
ataberk7 - avatarı
Araba sürmek alışanlar için kolay, yeni öğrenenler için zordur. Arabanın çalışması için el vitesini çekip, anahtarı deliğe sokup sağa çeviriniz. Anahtarı deliğe sokarken, çok hafif bir şekilde debriyaja, hiç dokunmayacak şekildede sağ ayağınızla frene hafifçe dokunun. Soldan sağa sırasıyla; debriyaj, fren ve gazdır. Gaz hızı acayip bir şekilde arttırmaya yarar. Debriyajla kontrol edilmezse kaza olabilir. Bu yüzden dikkatli olmak gerekir.
Rapor Et
Reklam
Eski 27 Mart 2011, 00:40

Araba nasıl sürülür?

#2 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı
Alıntı:
ataberk7 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arabanın çalışması için el vitesini çekip, anahtarı deliğe sokup sağa çeviriniz.
bu esnada vitesin boş ta olması gerek. yoksa araba çalışınca ileriye doğru yol alır, sonra küttttttttt
Rapor Et
Eski 27 Mart 2011, 01:01

Araba nasıl sürülür?

#3 (link)
MsXLabs Üyesi
RuffRyders - avatarı
Araba kullanmayı sürücü kursunda öğrenip sonrada ehliyet alması en doğrusu olmalı. İnternetten de araba sürmek mi öğrenilirmiş sadece teorisini öğrenebilirsiniz.
Rapor Et
Eski 27 Mart 2011, 12:09

Araba nasıl sürülür?

#4 (link)
k inci
Ziyaretçi
k inci - avatarı
ehliyet kursuna gitmen yeterli
Rapor Et
Eski 24 Nisan 2012, 22:53

Cvp: Araba nasıl sürülür?

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Kesinlikle Heyecenın Ve Korkun Olmasın İlk Sürüşlerimde 1. Vitesdeydim Hep Bi Gün Gine Heyecanlıyken Bacaklarım Titrerdiki 2. Vitese Alıcam Ben.. Dedim Bismillah Aldım 2 Ye Biraz Kontrolsüz Olsada Aldım 2 Ye Artık Bir Üst Düzeydeydim...Artık Dur-Kalk , Dönüşler , Vitesler , Fren Mesafesi Derken İyice Kavradım Ama Yokuşta Durup Kalkmayı Pek Denemedim Ama İlk Denediğimde Başarılı Bir Şekilde Aracı Kaldırmıştım Allahtan 2.5 Dizel muhteşem çekiş var.. bu sözleri unutma arkadaş dost tavsiyesi by.
Rapor Et
Eski 18 Mart 2013, 17:26

Araba nasıl sürülür?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
araba nasıl gider söleyin acilll
Son Düzenleyen _VICTORY_; 18 Mart 2013 @ 19:34.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.144 saniyede (63.85% PHP - 36.15% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 23:09
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi