Arama

Araba nasıl sürülür?

Güncelleme: 18 Mart 2013 Gösterim: 5.002 Cevap: 5
ataberk7 - avatarı
ataberk7
Ziyaretçi
26 Mart 2011       Mesaj #1
ataberk7 - avatarı
Ziyaretçi
Araba sürmek alışanlar için kolay, yeni öğrenenler için zordur. Arabanın çalışması için el vitesini çekip, anahtarı deliğe sokup sağa çeviriniz. Anahtarı deliğe sokarken, çok hafif bir şekilde debriyaja, hiç dokunmayacak şekildede sağ ayağınızla frene hafifçe dokunun. Soldan sağa sırasıyla; debriyaj, fren ve gazdır. Gaz hızı acayip bir şekilde arttırmaya yarar. Debriyajla kontrol edilmezse kaza olabilir. Bu yüzden dikkatli olmak gerekir.
Sponsorlu Bağlantılar
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
27 Mart 2011       Mesaj #2
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
Alıntı
ataberk7 adlı kullanıcıdan alıntı

Arabanın çalışması için el vitesini çekip, anahtarı deliğe sokup sağa çeviriniz.

bu esnada vitesin boş ta olması gerek. yoksa araba çalışınca ileriye doğru yol alır, sonra kütttttttttMsn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
27 Mart 2011       Mesaj #3
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Araba kullanmayı sürücü kursunda öğrenip sonrada ehliyet alması en doğrusu olmalı. Msn Happy İnternetten de araba sürmek mi öğrenilirmiş sadece teorisini öğrenebilirsiniz.
k inci - avatarı
k inci
Ziyaretçi
27 Mart 2011       Mesaj #4
k inci - avatarı
Ziyaretçi
ehliyet kursuna gitmen yeterli Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Nisan 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kesinlikle Heyecenın Ve Korkun Olmasın İlk Sürüşlerimde 1. Vitesdeydim Hep Bi Gün Gine Heyecanlıyken Bacaklarım Titrerdiki 2. Vitese Alıcam Ben.. Dedim Bismillah Aldım 2 Ye Biraz Kontrolsüz Olsada Aldım 2 Ye Artık Bir Üst Düzeydeydim...Artık Dur-Kalk , Dönüşler , Vitesler , Fren Mesafesi Derken İyice Kavradım Ama Yokuşta Durup Kalkmayı Pek Denemedim Ama İlk Denediğimde Başarılı Bir Şekilde Aracı Kaldırmıştım Allahtan 2.5 Dizel Msn Grin muhteşem çekiş var.. bu sözleri unutma arkadaş dost tavsiyesi Msn Wink by.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
araba nasıl gider söleyin acilll
Son düzenleyen _VICTORY_; 18 Mart 2013 19:34