Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Ders notlarımı nasıl yükseltebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda dersler tarafından 29 Mart 2011 (18:39) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
8065 kez görüntülenmiş, 45 cevap yazılmış ve son mesaj 7 Mayıs 2014 (07:54) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 29 Mart 2011, 18:39

#1 (link)
dersler
Ziyaretçi
dersler - avatarı
yha arkadaşlar bızım sınıfta bı emın var 90 dan aşagı alsa kapden gıdcem ama yha ben bıye alamıyorum ben nıye çalıştıgım halde emeklerım boşa gıdıyo bıktım yha bı super çalışıyom 2 gun seviniyom sınavım güzel geçtı dıye , okula gelıyom notlar açıklanıyo adım soylenıyo 56 aldın denıyo ben napıyım ılk once feci bir şekılde uzuluyorum gururum umutum kalmıyo emıne bakıyorum 100 içimden 5 lufur edıyom yeter artık dıyom bıde notunuzu anne ne babana soyleyın ustune ustune gelırler sende ondan bi çekersın kendınden ogretmenlerın çekersın ve en onemısı hayatından çekersın eger boyle kişiler varsa anlarlar beni.eger o kışıler 100 alıyosa bızde alıcaz desem bile nereye kadar . ve sunu soylıcem ben 1 3 e kadar çalışkandım emın bı bastı ben bı metın2ye hayatım bıttı.ve halla oy yanlışiımı duzeletmeye ugraşıyorum ama bı yere gelmeıyom ve bu mesajı imdı soyluyorum ve yarın toplantı var annem benı hayata kaldırırsa hastanelık olmasın guzel olurdu ama ben kendım den oluyum haşçakalın arkadaşlar hoşçakalın 100 ler
En iyi cevap LaDyGaGa tarafından gönderildi

Sana tavsiyelerim var ama bunlar herkese çocukça geliyor ama bu tavsiyeler takdir almaya yol açıyor. İlk öncelikle tenefüs senindir. Teneffüsde tahtayı karala çiz boya eğelen. Öğlen çok fazla teneffüs veriyorlar. Yemeğini ye koştur çiçek topla illa bunları yapmak zorunda değilsin ama sonra hemen sınıfa kapanıp yaptığınız şeyleri terkrarla eve gelince bilgisayar oyna. Ben yemek yiyorum duş alıyorum ders çalışıyorum sonra bilgisayrın başına geçiyorum. Bilgisayrda birkaç saat kaldığımda tüm derslerin defterini getiriyorum hep çalışıyorum. Sınav tarhilerini not ediyorum. Bunları hergün yapıyorum. Aksatmadan yapalımda sonuç şöyle çıksın, öğretmenin gözüne gir. Sınavdan 100 ler al takdiri kap. Derste hiçbirine bakma kalem silgi kırmızı kalem isteselerde öğretmenin konuşmayı bitirince ver. Teneffüsde arkdaşını uyar ve o da senin taktiklerinle çalışkan olur. Senin torununun torununun torunun torunu da bunu öğrenmiş olur heykelin yapılır.
Not: Alıntı değildir.
Etiketler:
  • nasil notlarimi yukseltebilirim
  • notlarimi nasil yukseltebilirim
  • notlarimi nasil yukseltirim
  • notumu nasil yukseltebilirim
  • ortalamami nasil yukseltebilirim
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 28 Nisan 2011, 18:56

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mrb arkadaşlar ben notları nasıl yükseltebilirim
Rapor Et
Eski 14 Haziran 2011, 14:05

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bnm sene sonu notum 83 geliyo bi türlü yükseltemiyorum gitti ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 14 Haziran 2011, 14:21

#4 (link)
furkanpolat
Ziyaretçi
furkanpolat - avatarı
Merhaba arkadaşlar umarım sorularınıza verdiğim cevaplar yardımcı olur.
Öncelikle kendinizi kimseyle kıyaslamayın çünkü bu sitrese yol açar ve siz ne kadar azimli olsanızda başaramazsınız.
Bir diğeri kendinizi rahatlatmak amacıyla oynadığınız oyunları yapmaktan zevk alarak yapın çünkü insanlar her zaman çalışamaz ve biz robot değiliz.Dinlenirken meşgul oldumuz işlerden zevk almayı öğrenmeliyiz.
Şimdi asıl konumuz sizin notlarınız ise bu konuyu şöyle açıklayayım;Ders yaparken aklınızı meşgul eden işleri unutun.Derse oturduğunuz zaman kendinizi kıyasladığınız kişileri düşünmeyin çünkü kendinize güveninizi kayberdersiniz, ve bu konuyu ailenize güzel bir şekilde ifade edin onlar ne kadar laf söyleyip kızsalarada hoşgörülü karşılayın.Ve önemli bir not ekleyeyim kendinize güzel bir uğraş bulamıyor olabilirsiniz ancak şunu unutmayın uğraşma bulmayı düşünmek bile zamanı durdurmaz.Bunun için hayattaki küçük eklentilerden olumlu bir sonuç çıkarmayı öğrenmeliyiz, zira enerjimizi bunlara harcarsak ders yapmaya ne hevesimiz kalır, nede hayata olan bakış açımız düzelir.Umarım yazdıklarım siz değerli arkadaşlarımıza yardımcı olmuştur.

Furkan Polat
Rapor Et
Eski 13 Ocak 2012, 19:52

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim ders notlarım çok düşük ne yapabilirim?
Rapor Et
Eski 13 Ocak 2012, 20:34

#6 (link)
LaDyGaGa
Ziyaretçi
LaDyGaGa - avatarı
Sana tavsiyelerim var ama bunlar herkese çocukça geliyor ama bu tavsiyeler takdir almaya yol açıyor. İlk öncelikle tenefüs senindir. Teneffüsde tahtayı karala çiz boya eğelen. Öğlen çok fazla teneffüs veriyorlar. Yemeğini ye koştur çiçek topla illa bunları yapmak zorunda değilsin ama sonra hemen sınıfa kapanıp yaptığınız şeyleri terkrarla eve gelince bilgisayar oyna. Ben yemek yiyorum duş alıyorum ders çalışıyorum sonra bilgisayrın başına geçiyorum. Bilgisayrda birkaç saat kaldığımda tüm derslerin defterini getiriyorum hep çalışıyorum. Sınav tarhilerini not ediyorum. Bunları hergün yapıyorum. Aksatmadan yapalımda sonuç şöyle çıksın, öğretmenin gözüne gir. Sınavdan 100 ler al takdiri kap. Derste hiçbirine bakma kalem silgi kırmızı kalem isteselerde öğretmenin konuşmayı bitirince ver. Teneffüsde arkdaşını uyar ve o da senin taktiklerinle çalışkan olur. Senin torununun torununun torunun torunu da bunu öğrenmiş olur heykelin yapılır.
Not: Alıntı değildir.
Rapor Et
Eski 13 Ocak 2012, 21:11

#7 (link)
prensipli
seramiksır - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

benim ders notlarım çok düşük ne yapabilirim?
ikinci dönem daha çok çalışabilirsin bu dönem için geç kaldın
Rapor Et
Eski 13 Ocak 2012, 22:05

#8 (link)
remy
Ziyaretçi
remy - avatarı
Ya görsel sanatlar denen hiçbir işe yaramaz o ukala ders yüzünden teşekkür alamıyorum! Malzeme getirmiyordum derslere,dolayısıyla derste yapılan şeyleri de yapamıyordum. Sınav notuma 10 ders içi performansıma 20 vermiş! Normalde bu dersin ortalaması 45 olsa ortalamam 73 den teşekkür belgesi oluyor ama şimdi görsel sanatlar ortalaması 15 olunca..! Rezil durumdayım,hocaya ne söylersem notumu yükseltir? Veya derste yapmadıklarımı yapsam da hocaya göstersem kabul eder mi?
Son bir soru : E-okul'a not girişi kapandı mı? Yardım edin lütfen,kendimi iğrenç hissediyorum!
Rapor Et
Eski 16 Ocak 2012, 19:20

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benımm derslerım k dustuuu camaşır suyusuzz nasıl duzeltcem bileniniz varmı nolur cevap yazınnn..... lutfenn((
Rapor Et
Eski 16 Ocak 2012, 19:23

yardım edin noolur

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benım derslerımde bir cok dordum var ama bunları duzeltme yolu vardır mutlaka bı hıle bılen varmııı .. benım taktır almam gerek 5 tane 4 um var yarsımm edin..8888
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.198 saniyede (74.97% PHP - 25.03% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 16:16
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi