Arama

Bir masalın günümüze uyarlanmış haline örnek verir misiniz?

Güncelleme: 29 Mart 2014 Gösterim: 8.468 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
herhangi bir masalın 2011 versiyonunu yazıp gönderir misiniz? lütfennnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 1 saat önce falan herhangi bir masalın 2011 versiyonunu istedim ama hala bir şey gelmedi bi de 5-10dk diyorsunuz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Şubat 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kırmızı başlıklı kız bilindiği üzere büyükannesine yemek götürmek için yola çıkar.Ormandan geçerken karşısına kurt çıkar.
Kurt : Böööö
Kırmızı Başlıklı Kız : hiiiiiii,eyvah kurt
Kurt : Sus kız çığırmaa nereye böyle
Kırmızı Başlıklı Kız : Büyük anneme yemek götürüyom
Kurt : Yine mi yaa ? Ben bildim bileli sen bu kadına yemek götürüyon ne doymak bilmez karnı varmış.
Kırmızı Başlıklı Kız : Ama annem söyledi.Hem sende şimdi beni lafa tutuyon,birazdan büyük annemin kılığına girip beni cumburlop midene indirceksin değil mi ?
Kurt : Yok kız ben bıraktım artık o işleri
Kırmızı Başlıklı Kız : Nasıl yani ?
Kurt : Hayatıma bu masalda seni midesine indiren kurt olarak devam etmek istemiyorum.Bana ''KURTLAR VADİSİ''isimli bir diziden teklif geldi.
Kırmızı Başlıklı Kız : Hadi yaa ciddi misin ? Orda ne rolünü oynicaksın.Yönetmen kılığına girip oyuncuları mı yiyeceksin ?
Kurt : Yaa Kırmızı Başlıklı Kız millet beynini bedava kullanırken sen çalıştırmak için para mı istiyosun ? Orda vadi'den ovaya inen kurt rolünü oynicam.Hem orda Polet Alemdar diye iyilerin can dostu,kötülerin düşmanı,emekli dul ve yetimin bacanağı bir halk kahramanı var.Orda benim kurtluk yapmam biraz zor.
Kırmızı Başlıklı Kız : Sen bu hallere düşecek kurtmuydun ? Nesini beğenmedin bu masalın finalde benide midene indiriyodun ?
Kurt :Bu masal artık eskilerde kaldı kız.Evde hanım çocuklar ekmek parası bekliyo bu masalın yazarı karnımı doyurmuyor.Piyasa bitik.
Kırmızı Başlıklı Kız :Bana da bir rol ayarlayamazmısın kurt ?
Kurt : Dur hele sektöre bi ayak basalım.Senin içinde bi güzellik yaparız.Ne de olsa eski dostuz.
Kırmızı Başlıklı Kız : Sağol kurt bu iyiliğini hiç unutmicam.
Kurt : Neyse benim çekimlere yetişmem lazım hadi sende büyük annene yemeğini götür.Artık devir değişti,tabi kutda değişti,şimdi o dizi moda bay bay ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2014       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pamuk pirensesi günümüze uyarlayıp yayınlarmısınız acillllllllllll lütfennnnnnnn