Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Monitörde çizgiler neden oluşur?

Bu konu Soru-Cevap forumunda dogukan55 tarafından 7 Nisan 2011 (18:41) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
1940 kez görüntülenmiş, 2 cevap yazılmış ve son mesaj 8 Eylül 2012 (23:59) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Nisan 2011, 18:41

#1 (link)
dogukan55
Ziyaretçi
dogukan55 - avatarı
Arkadaşalr öncelikle merhaba. İnternet üzerinden web tabanlı oyunlar oynarken bir sorun olmuyor ama metin2 counter strike 1.6 vb indirilip online oynanan oyunlarda ya bilgisayarın monitörü kapanıyor ama kasa devam ediyor , yada çizikler oluyor. Genelde çizikler çok çıkıyor. Aşağıdakiler Gibi. Örneğin Metin2 Oynarken Oyuna giriyorum 5sn sonra veya 10sn yı gecmeden bu cızıkler baslıyor.Bunlar telefonumdan çektım bilgisayar o an donduğu için.

83394092018388377934

13764156209378447060

75872989777328050810

Lütfen Yardım
En iyi cevap kompetankedi tarafından gönderildi

Muhtemelen kartınıza ait sürücüleri ureticinin sitesinden güncellemeyi deneyin. Bunun dışında drectx sürümünü kontrol edin.

Bunun dısında kullandıgınız işletim sistemine ait güncellemeler ile kartınızın uyum sorunu var mı araştırın.

Ekran kartınızın çözünürlük ve frekans ayarlarını değiştirin (Hz)
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Nisan 2011, 19:31

#2 (link)
Bir Dünyalı
kompetankedi - avatarı
Muhtemelen kartınıza ait sürücüleri ureticinin sitesinden güncellemeyi deneyin. Bunun dışında drectx sürümünü kontrol edin.

Bunun dısında kullandıgınız işletim sistemine ait güncellemeler ile kartınızın uyum sorunu var mı araştırın.

Ekran kartınızın çözünürlük ve frekans ayarlarını değiştirin (Hz)
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2012, 23:59

Cvp: Monitörde çizgiler neden oluşur?

#3 (link)
[ Misafir ]
Ziyaretçi
[ Misafir ] - avatarı
Arkadaşlar yardım nolur benim ekranımda böyle oldu yardımmm

http:// b 1 2 0 9.hizliresim.com/11/8/ctr15.jpg

Boşlukları silin !
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.148 saniyede (62.29% PHP - 37.71% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 15:52
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi