PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Su maymunu nerelerde satılır?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
fatma18:57, 23 Nisan 2011 
ben gaziantep in sehitkamil ilçesinde yaşıyorum. su bebeğini nereden bilabilirim
Benzer Konular:
Cevap
Misafir18:10, 26 Nisan 2011 
Su maymunlari yasaklandi pff
Cevap
Misafir21:10, 26 Nisan 2011 
Ben tavsiye etmem kanserojen madde içeriyor.
Cevap
Misafir22:06, 26 Nisan 2011 
tuhafiye ve kırtasiyede satılır

NOT: büyük olan kırktasiye ve tuhafiyede satılmaktadır
Cevap
Misafir10:48, 30 Nisan 2011 
su maymuncugu yasaklanmalı kanserojen madde ıcerıyor bunu bılmeyenler alıyor kanser olabılır ole bılır kesınlıkle YASAKLANMALI
Cevap
Misafir11:00, 1 Mayıs 2011 
ben almıştım kanser yapıyormuş annem attı
Cevap
Misafir18:47, 16 Haziran 2011 
yaa bizim okulun adı VALİ RECAİ GÜRELİ İ. Ö. O. ORADA KIRTASİYE VAR ACABA ORADA SATILIR MI? BEN 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM
Cevap
Misafir22:32, 21 Haziran 2011 
___
OKUYUN MAYMUNCUKLA İLİGİLİ BİRÇOK BİLGİ VAR

ARKADAŞLAR BENDE 500 TANE VAR KIRTASİYELERDEN ALABİLİRSİNİZ FAKAT BÜYÜK KIRTASİYELERDEN ....... SADECE KOVAYA KOYUP SU DOLDURUN İÇİNE ATIN MAYMUNCUKLARI ERTESİ GÜN BÜYÜRLER .... BİZİM OKULDA KERMES VARDI ORADA TANESİ 10 KRŞ DU .... BEN PAKETİNİ
YANİ 500 TANESİNİ 1 TL YE ALDIM KIRTASİYEDEN.....10 YAŞ VE ÜZERİ KİŞİLER İÇİNDİR.......YUTABİLİRSİNİZ........ŞEKER FALAN SAKIN ATMAYIN.......ONLAR BÜYÜTMEK İÇİNDİR........VE ÇOK BÜYÜRLERSE PATLARLAR VE DİĞERLERİNE ZARAR VEREBİLİRLER .......BEN APARTMANIN ÖNÜNDE SATIYORUM............7 RENKLERİ VARDIR .........SARI......MOR....PEMBE....KIRMIZI....TURUNCU....MAVİ.....YEŞİL VE BİRDE SAYDAM ( ŞEFFAF ) RENKTE OLANLARI VARDIR.....SAYDAM OLANLARI SUYA ATINCA GÖZÜKMEZ ........ARKADAŞIMIN 949 TANE VAR
Cevap
Misafir13:05, 12 Kasım 2011 
benimde 465 tane var içine şeker katarsanız çok büyr. ama genede atın patlarlar kuzenimin 1000 tane vardır
renkler bırbırınden guzel valla tavsiye etmiyim ama güzel
Cevap
Misafir16:59, 24 Kasım 2011 
ARKADAŞLAR BEN NERDEN ALABİLİRM
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama