PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Sayfa boyutum küçüldü, tekrar eski haline nasıl getirebilirim?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir23:53, 21 Mayıs 2011 
ctrl - bastım facebook sayfamın boyutu küçüldü tekrar eski haline gelmesi için ne yapmalıyım yardımcı olabilirmisinz??
En iyi cevap SaKLI tarafından gönderildi

08161978 adlı kullanıcıdan alıntı:
windows xp kullanıyorum ekran ayarlarım ufaldı yanı ekranım sag ve soldan daraldı nasıl tam ekran yapacam
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
facebook sayfası ekranı küçüldü ctrl_ tuşlarını kullanmıştım şimdi eski haline geri getiremiyorum ne yapmam gerekiyor???
Ctrl basıp +(artı) tuşuna basarsanız sayfa boyutu büyür
Ctrl basıp -(eksi) tuşuna basarsanız sayfa boyutu küçülür
Ctrl basıp farenin düğmesini ileri geri yaparakta ayarlayabilirsiniz.
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
NeutralizeR03:07, 22 Mayıs 2011 
CTRL + 0
Cevap
Misafir10:10, 21 Temmuz 2011 
arkadaşım eğer ctrl ye basıp ve farenin orta tuşunu hareket ettirirsen sorunun çözülecektir...
Cevap
DewilofColinZone10:25, 21 Temmuz 2011 
Yaptıqının tam tersini yap düzelir (:
Cevap
Misafir16:31, 22 Temmuz 2011 
facebook sayfası ekranı küçüldü ctrl_ tuşlarını kullanmıştım şimdi eski haline geri getiremiyorum ne yapmam gerekiyor???
Cevap
0816197823:51, 29 Ekim 2011 
windows xp kullanıyorum ekran ayarlarım ufaldı yanı ekranım sag ve soldan daraldı nasıl tam ekran yapacam
Cevap
Misafir00:17, 30 Ekim 2011 
ekran ayarlarım bozuldu ekranım sag ve sol dan daraldı tam ekran istiyorum tekrar nasıl yapacam
Cevap
SaKLI01:15, 30 Ekim 2011 
08161978 adlı kullanıcıdan alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
Ctrl basıp +(artı) tuşuna basarsanız sayfa boyutu büyür
Ctrl basıp -(eksi) tuşuna basarsanız sayfa boyutu küçülür
Ctrl basıp farenin düğmesini ileri geri yaparakta ayarlayabilirsiniz.
Cevap
jşsiisz16:03, 9 Aralık 2011 
yha ctrl+z+- yaptım face ekranı küçüldü... dediğiniz gibi ctrl + yapıp mousenin ortasındaki tuşu döndürecektim fakat bnm laptopum var nasıl yapacağım... :'(
Cevap
Misafir20:35, 14 Haziran 2012 
ARKADAŞLAR LAPTOP KULLANANLAR İÇİN SOYLUYORUM. EKRANIN BOYUTUNU KÜÇÜLTME VE BÜYÜTMEK İÇİN GOOGLE CHOREMEDEN YUKARDA BULUNAN SİYAH İNGİLİZ ANAHTARINA TIKLAYIN. ORDA " ZUM " YADA "ZOOM" YAZMASI GEREKİR. | - %100 + | + YA BASARSANIZ BÜYÜTÜRSÜNÜZ. - YE BASARSANIZ KÜÇÜLTÜRSÜNÜZ. AMA BENIM DAHA BÜYÜK BİR SORUNUM VAR. FACEBOOK'A GİRDİĞİM ZAMAN EKRAN BÜYÜK OLUYOR KÜÇÜLTTÜĞÜM ZAMAN DA YAZILAR BİR GARİP OLUYOR ÖNCEDEN BÖYLE BİR SORUNUM YOKRU EKRAN AYARLARINI NASIL ESKİ HÂLİNE GETİRECEĞİM BİLEN VARSA YAZSIN LUTFEN
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama