Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Sayfa boyutum küçüldü, tekrar eski haline nasıl getirebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 21 Mayıs 2011 (23:53) tarihinde açılmıştır.
161894 kez görüntülenmiş, 53 cevap yazılmış ve son mesaj 8 Aralık 2014 (21:45) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 21 Mayıs 2011, 23:53

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
ctrl - bastım facebook sayfamın boyutu küçüldü tekrar eski haline gelmesi için ne yapmalıyım yardımcı olabilirmisinz??
En iyi cevap SaKLI tarafından gönderildi

Alıntı:
08161978 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

windows xp kullanıyorum ekran ayarlarım ufaldı yanı ekranım sag ve soldan daraldı nasıl tam ekran yapacam
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

facebook sayfası ekranı küçüldü ctrl_ tuşlarını kullanmıştım şimdi eski haline geri getiremiyorum ne yapmam gerekiyor???
Ctrl basıp +(artı) tuşuna basarsanız sayfa boyutu büyür
Ctrl basıp -(eksi) tuşuna basarsanız sayfa boyutu küçülür
Ctrl basıp farenin düğmesini ileri geri yaparakta ayarlayabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 22 Mayıs 2011, 03:07

#2 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
CTRL + 0
Rapor Et
Eski 21 Temmuz 2011, 10:10

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşım eğer ctrl ye basıp ve farenin orta tuşunu hareket ettirirsen sorunun çözülecektir...
Rapor Et
Eski 21 Temmuz 2011, 10:25

#4 (link)
DewilofColinZone
Ziyaretçi
DewilofColinZone - avatarı
Yaptıqının tam tersini yap düzelir (:
Rapor Et
Eski 22 Temmuz 2011, 16:31

facebook sayfası küçüldü:((

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
facebook sayfası ekranı küçüldü ctrl_ tuşlarını kullanmıştım şimdi eski haline geri getiremiyorum ne yapmam gerekiyor???
Rapor Et
Eski 29 Ekim 2011, 23:51

ekran

#6 (link)
08161978
Ziyaretçi
08161978 - avatarı
windows xp kullanıyorum ekran ayarlarım ufaldı yanı ekranım sag ve soldan daraldı nasıl tam ekran yapacam
Rapor Et
Eski 30 Ekim 2011, 00:17

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ekran ayarlarım bozuldu ekranım sag ve sol dan daraldı tam ekran istiyorum tekrar nasıl yapacam
Rapor Et
Eski 30 Ekim 2011, 01:15

#8 (link)
Moderatör
SaKLI - avatarı
Alıntı:
08161978 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Ctrl basıp +(artı) tuşuna basarsanız sayfa boyutu büyür
Ctrl basıp -(eksi) tuşuna basarsanız sayfa boyutu küçülür
Ctrl basıp farenin düğmesini ileri geri yaparakta ayarlayabilirsiniz.
Rapor Et
Eski 9 Aralık 2011, 16:03

Arkadaşlarından yardım iste!

#9 (link)
jşsiisz
Ziyaretçi
jşsiisz - avatarı
yha ctrl+z+- yaptım face ekranı küçüldü... dediğiniz gibi ctrl + yapıp mousenin ortasındaki tuşu döndürecektim fakat bnm laptopum var nasıl yapacağım... :'(
Rapor Et
Eski 14 Haziran 2012, 20:35

Cvp: Sayfa boyutum küçüldü, tekrar eski haline nasıl getirebilirim?

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ARKADAŞLAR LAPTOP KULLANANLAR İÇİN SOYLUYORUM. EKRANIN BOYUTUNU KÜÇÜLTME VE BÜYÜTMEK İÇİN GOOGLE CHOREMEDEN YUKARDA BULUNAN SİYAH İNGİLİZ ANAHTARINA TIKLAYIN. ORDA " ZUM " YADA "ZOOM" YAZMASI GEREKİR. | - %100 + | + YA BASARSANIZ BÜYÜTÜRSÜNÜZ. - YE BASARSANIZ KÜÇÜLTÜRSÜNÜZ. AMA BENIM DAHA BÜYÜK BİR SORUNUM VAR. FACEBOOK'A GİRDİĞİM ZAMAN EKRAN BÜYÜK OLUYOR KÜÇÜLTTÜĞÜM ZAMAN DA YAZILAR BİR GARİP OLUYOR ÖNCEDEN BÖYLE BİR SORUNUM YOKRU EKRAN AYARLARINI NASIL ESKİ HÂLİNE GETİRECEĞİM BİLEN VARSA YAZSIN LUTFEN
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.161 saniyede (69.06% PHP - 30.94% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 08:32
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi