Arama

Wolfteam Directx 8.1 hatası ve çözümü nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Şubat 2015 Gösterim: 50.446 Cevap: 120
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle Selamün Aleyküm arkadaşlar. pcye yeni formaat atanlar directx 8.1 i internetten indirip kursunlar. Sonra Bilgisayarıma sağ tıklayıp>Özellikler>Gelişmiş>Performans Ayarlar> Veri Yürütme Engellemesi>Seçtiklerimin dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP'yi aç işaretleyin> altta ekle ye basın>ordan wolfteamın kkurulu olduğu yeri bularak nyxlauncheri tıklayın>tamam deyin> pvye reset atın sorun gidecektir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
format atarken tam %96'da cd'yi çıkar ve bilgisayarı resetle. ardından tekrar dene olacaktır.(windows xp)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar direx 11 yukleyn oluor Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl guncellicem ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen ya bulun bi çare
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
off yhaa hep format attıktan sonra oldu bu of
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yardım. önceden pc aldığımda çalışıyodu format attırdım checrum hatası aldım sonra bir formattaha attırdım gene aynı hata araştırdım o hatayı kaldırdım sonra oyuna giriyorum directx hatası aldım directx yükledim kurdum ama ne yapacağımı bilmiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu sorun banada oldu genelikde hile yapnalrda olur direxti indirdirseniz hala hata veiryorsa keran karrtı desteklmiyordur zorunlu bilgisanızın ekran kartını çıakrıp yensini alıp takmak başka çare yoktur ):
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam Şimdi size anlatacağım en başta 9.0 directx i indiriyoruz sonra kasayı açıyoruz ses kartı olacak orda İntel d410pt (b) Benimki Mesela Orda Yazar Kasayı açtığınız zaman içinde böyle yeşil bişe üstünde monitörü takmak için olan jak kulaklık için jak ve flash mouse klavyeyi takabiliceğiniz yer heh işte gel gelelim mevzuya orda yazan intel işletim sistemini indiriyoruz Bir teşekkürü Çok Görmezsiniz Umarım Adım ÖMER Faruk Türk
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Banada oldu aynı şey gıcık gidiom lütfen bir çözümm bulunnn lütfenn ekran kartı falan alamam