Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Wolfteam Directx 8.1 hatası ve çözümü nedir?

Gösterim: 33834 | Cevap: 120
  • wolfteam directx 8 1 hatasi cozumu
10
GreatKing
Cevaplanmış   |    28 Mayıs 2011 21:56   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Wolfteam Directx 8.1 hatası ve çözümü nedir?

Wolf teamı actım ıdımı sıfremı yazdım alt yerde oyun doldu sonra hemen directx 8.1 hatası cıktı.aradım taradım yok ya daha dun calısıyodu. Bilgisayarımdan başlat, çalıştır diyerek "dxdiag" yazdım ordaki programları yukledım ama bir turlu yok yazıyor lutfen yardım bu onceden yoktu ben wolfsuz duramam kafayı yerım desteklerını beklıyorum eger bunun cozumu olmasssa ekran kartını degıstırene kadar gıtmesını ıstemem lutfennn acill ..
En iyi cevap Patron tarafından gönderildi

En kolay yol Directx 8.1 sürümünü güncelle

28 Mayıs 2011 22:09   |   Mesaj #2   |   
Valeria - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
Amisos

7773
6.968 mesaj
Alıntı
GreatKing adlı kullanıcıdan alıntı

Wolf teamı actım ıdımı sıfremı yazdım alt yerde oyun doldu sonra hemen directx 8.1 hatası cıktı.aradım taradım yok ya daha dun calısıyodu. Bilgisayarımdan başlat, çalıştır diyerek "dxdiag" yazdım ordaki programları yukledım ama bir turlu yok yazıyor lutfen yardım bu onceden yoktu ben wolfsuz duramam kafayı yerım desteklerını beklıyorum eger bunun cozumu olmasssa ekran kartını degıstırene kadar gıtmesını ıstemem lutfennn acill ..

Oyunun wolfteam directx 8.1 hatası vermemesi için DirectX yüklü olması gerekiyor.DirectX yüklediğiniz halde hala sorun devam ediyorsa ekran kartınız desteklemiyor demektir.Oynamak için yeni bir ekran kartı almak zorunda kalabilirsiniz.

Kaynak
Misafir
28 Mayıs 2011 22:39   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
Ufff ya Yıne ben arastrıyım eger halen de yoksa en ıyısı ekran kartı alayım bir ekran kartı ne kadar ....???????
Misafir
3 Haziran 2011 19:01   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
of yha bi çare bulun oyuna gırmıor
Misafir
5 Haziran 2011 00:29   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
kardeş aynısı bana oldu hala bulamadım
Misafir
8 Haziran 2011 19:23   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BU HATA BANA GELDİ GİDİN OYUNUN DVD ALIN ORDA HERŞEYİ YÜKLÜ 4 TL BİLEMEDİN 3 TL ALIN FUL HERŞEYİ YÜKLÜ BEN ALDIM ŞİMDİ RÜTNE ATLIYOM
AkyroZ
8 Haziran 2011 23:28   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
Alıntı
GreatKing adlı kullanıcıdan alıntı

Directx versiyonun düşükse yükselt ayrıca ekran kartını da ekran kartı chip sağlayıcısının sitesine girip güncelle

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ufff ya Yıne ben arastrıyım eger halen de yoksa en ıyısı ekran kartı alayım bir ekran kartı ne kadar ....???????

Bilgisayarının anakartına işlemcisine göre hangi ekran kartını alman gerektiğini söyleyebiliriz özelliklerini yaz bilgisayarın yardımcı olalım
Misafir
16 Haziran 2011 17:45   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
bendede aynı sorun var format atmadan önce calısıodu format attırdım şimdi directx 8.1 hatası gelio off
Misafir
16 Haziran 2011 17:46   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
pcye format attım oyuna girmez oldu formattan önce giriodu şimdi directx 8.1 hatası verio acil yardım
Misafir
20 Haziran 2011 22:54   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
Of ben daha önce yükledim çalıştı ama format attım ondan sonra çalışmadı neden oldu anlamıyom ekran kartınıda yeni aldım
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Wolfteam Directx 8.1 hatası ve çözümü nedir? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • wolfteam directx 8 1 hatasi cozumu
Cevap: 1
Son Mesaj: 19 Ocak 2015 14:06
Cevap: 20
Son Mesaj: 19 Temmuz 2014 18:56
Wolfteam oyununda spesifikasyon hata çözümü nedir?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 128
Son Mesaj: 4 Ekim 2012 21:48
Cevap: 11
Son Mesaj: 15 Temmuz 2012 21:06
Bilgisayarım directX hatası veriyor, ne yapmalıyım?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 14 Şubat 2012 16:17
Sayfa 0.344 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu