Arama

Wolfteam Directx 8.1 hatası ve çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Şubat 2015 Gösterim: 50.265 Cevap: 120
GreatKing - avatarı
GreatKing
Ziyaretçi
28 Mayıs 2011       Mesaj #1
GreatKing - avatarı
Ziyaretçi
Wolf teamı actım ıdımı sıfremı yazdım alt yerde oyun doldu sonra hemen directx 8.1 hatası cıktı.aradım taradım yok ya daha dun calısıyodu. Bilgisayarımdan başlat, çalıştır diyerek "dxdiag" yazdım ordaki programları yukledım ama bir turlu yok yazıyor lutfen yardım bu onceden yoktu ben wolfsuz duramam kafayı yerım desteklerını beklıyorum eger bunun cozumu olmasssa ekran kartını degıstırene kadar gıtmesını ıstemem lutfennn acill ..Msn Cry
EN İYİ CEVABI Intersect verdi
En kolay yol Directx 8.1 sürümünü güncelle
Sponsorlu Bağlantılar
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
28 Mayıs 2011       Mesaj #2
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
GreatKing adlı kullanıcıdan alıntı

Wolf teamı actım ıdımı sıfremı yazdım alt yerde oyun doldu sonra hemen directx 8.1 hatası cıktı.aradım taradım yok ya daha dun calısıyodu. Bilgisayarımdan başlat, çalıştır diyerek "dxdiag" yazdım ordaki programları yukledım ama bir turlu yok yazıyor lutfen yardım bu onceden yoktu ben wolfsuz duramam kafayı yerım desteklerını beklıyorum eger bunun cozumu olmasssa ekran kartını degıstırene kadar gıtmesını ıstemem lutfennn acill ..Msn Cry

Oyunun wolfteam directx 8.1 hatası vermemesi için DirectX yüklü olması gerekiyor.DirectX yüklediğiniz halde hala sorun devam ediyorsa ekran kartınız desteklemiyor demektir.Oynamak için yeni bir ekran kartı almak zorunda kalabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Kaynak

Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ufff ya Yıne ben arastrıyım eger halen de yoksa en ıyısı ekran kartı alayım bir ekran kartı ne kadar ....???????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Haziran 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
of yha bi çare bulun oyuna gırmıor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş aynısı bana oldu hala bulamadım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BU HATA BANA GELDİ GİDİN OYUNUN DVD ALIN ORDA HERŞEYİ YÜKLÜ 4 TL BİLEMEDİN 3 TL ALIN FUL HERŞEYİ YÜKLÜ BEN ALDIM ŞİMDİ RÜTNE ATLIYOM Msn Happy
AkyroZ - avatarı
AkyroZ
Ziyaretçi
8 Haziran 2011       Mesaj #7
AkyroZ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
GreatKing adlı kullanıcıdan alıntı

Wolf teamı actım ıdımı sıfremı yazdım alt yerde oyun doldu sonra hemen directx 8.1 hatası cıktı.aradım taradım yok ya daha dun calısıyodu. Bilgisayarımdan başlat, çalıştır diyerek "dxdiag" yazdım ordaki programları yukledım ama bir turlu yok yazıyor lutfen yardım bu onceden yoktu ben wolfsuz duramam kafayı yerım desteklerını beklıyorum eger bunun cozumu olmasssa ekran kartını degıstırene kadar gıtmesını ıstemem lutfennn acill ..msn cry

Directx versiyonun düşükse yükselt ayrıca ekran kartını da ekran kartı chip sağlayıcısının sitesine girip güncelle

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ufff ya Yıne ben arastrıyım eger halen de yoksa en ıyısı ekran kartı alayım bir ekran kartı ne kadar ....???????

Bilgisayarının anakartına işlemcisine göre hangi ekran kartını alman gerektiğini söyleyebiliriz özelliklerini yaz bilgisayarın yardımcı olalım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bendede aynı sorun var format atmadan önce calısıodu format attırdım şimdi directx 8.1 hatası gelio off
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pcye format attım oyuna girmez oldu formattan önce giriodu şimdi directx 8.1 hatası verio acil yardım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Of ben daha önce yükledim çalıştı ama format attım ondan sonra çalışmadı neden oldu anlamıyom ekran kartınıda yeni aldım