Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Wolteam directx 8.1 hatası ve çözümü nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda GreatKing tarafından 28 Mayıs 2011 (21:56) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
30534 kez görüntülenmiş, 119 cevap yazılmış ve son mesaj 9 Temmuz 2014 (15:30) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 28 Mayıs 2011, 21:56

#1 (link)
GreatKing
Ziyaretçi
GreatKing - avatarı
Wolf teamı actım ıdımı sıfremı yazdım alt yerde oyun doldu sonra hemen directx 8.1 hatası cıktı.aradım taradım yok ya daha dun calısıyodu. Bilgisayarımdan başlat, çalıştır diyerek "dxdiag" yazdım ordaki programları yukledım ama bir turlu yok yazıyor lutfen yardım bu onceden yoktu ben wolfsuz duramam kafayı yerım desteklerını beklıyorum eger bunun cozumu olmasssa ekran kartını degıstırene kadar gıtmesını ıstemem lutfennn acill ..
En iyi cevap _BlueSky_ tarafından gönderildi

En kolay yol Directx 8.1 sürümünü güncelle
Rapor Et
Reklam
Eski 28 Mayıs 2011, 22:09

#2 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
GreatKing adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Wolf teamı actım ıdımı sıfremı yazdım alt yerde oyun doldu sonra hemen directx 8.1 hatası cıktı.aradım taradım yok ya daha dun calısıyodu. Bilgisayarımdan başlat, çalıştır diyerek "dxdiag" yazdım ordaki programları yukledım ama bir turlu yok yazıyor lutfen yardım bu onceden yoktu ben wolfsuz duramam kafayı yerım desteklerını beklıyorum eger bunun cozumu olmasssa ekran kartını degıstırene kadar gıtmesını ıstemem lutfennn acill ..

Oyunun wolfteam directx 8.1 hatası vermemesi için DirectX yüklü olması gerekiyor.DirectX yüklediğiniz halde hala sorun devam ediyorsa ekran kartınız desteklemiyor demektir.Oynamak için yeni bir ekran kartı almak zorunda kalabilirsiniz.

Kaynak
Rapor Et
Eski 28 Mayıs 2011, 22:39

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ufff ya Yıne ben arastrıyım eger halen de yoksa en ıyısı ekran kartı alayım bir ekran kartı ne kadar ....???????
Rapor Et
Eski 3 Haziran 2011, 19:01

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
of yha bi çare bulun oyuna gırmıor
Rapor Et
Eski 5 Haziran 2011, 00:29

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kardeş aynısı bana oldu hala bulamadım
Rapor Et
Eski 8 Haziran 2011, 19:23

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ARKADAŞLAR BU HATA BANA GELDİ GİDİN OYUNUN DVD ALIN ORDA HERŞEYİ YÜKLÜ 4 TL BİLEMEDİN 3 TL ALIN FUL HERŞEYİ YÜKLÜ BEN ALDIM ŞİMDİ RÜTNE ATLIYOM
Rapor Et
Eski 8 Haziran 2011, 23:28

#7 (link)
AkyroZ
Ziyaretçi
AkyroZ - avatarı
Alıntı:
GreatKing adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Wolf teamı actım ıdımı sıfremı yazdım alt yerde oyun doldu sonra hemen directx 8.1 hatası cıktı.aradım taradım yok ya daha dun calısıyodu. Bilgisayarımdan başlat, çalıştır diyerek "dxdiag" yazdım ordaki programları yukledım ama bir turlu yok yazıyor lutfen yardım bu onceden yoktu ben wolfsuz duramam kafayı yerım desteklerını beklıyorum eger bunun cozumu olmasssa ekran kartını degıstırene kadar gıtmesını ıstemem lutfennn acill ..msn_cry
Directx versiyonun düşükse yükselt ayrıca ekran kartını da ekran kartı chip sağlayıcısının sitesine girip güncelle

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Ufff ya Yıne ben arastrıyım eger halen de yoksa en ıyısı ekran kartı alayım bir ekran kartı ne kadar ....???????

Bilgisayarının anakartına işlemcisine göre hangi ekran kartını alman gerektiğini söyleyebiliriz özelliklerini yaz bilgisayarın yardımcı olalım
Rapor Et
Eski 16 Haziran 2011, 17:45

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bendede aynı sorun var format atmadan önce calısıodu format attırdım şimdi directx 8.1 hatası gelio off
Rapor Et
Eski 16 Haziran 2011, 17:46

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
pcye format attım oyuna girmez oldu formattan önce giriodu şimdi directx 8.1 hatası verio acil yardım
Rapor Et
Eski 20 Haziran 2011, 22:54

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Of ben daha önce yükledim çalıştı ama format attım ondan sonra çalışmadı neden oldu anlamıyom ekran kartınıda yeni aldım
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.149 saniyede (66.29% PHP - 33.71% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 09:40
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi