Arama

VC17 virüsü nerede bulunur? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Haziran 2016 Gösterim: 334.207 Cevap: 75
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
20 Aralık 2013       Mesaj #71
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar adım Liva. Bu virüsü (vc 17) duyduğumda çok sevinmiştim çünkü sonunda vampir olacağım diye düşünmüştüm. Okulun öğle paydosu zamanında tamamen bu konuyu unutmuştum. Yerde bir yavru yarasa gördüm. Sanki kendinden geçmişti. Masum masum biri beni kurtarsın diye bakıyordu. Endişelenip sıcak bir yere koydum. Kar yağdığından bir yer bulamadım açıkçası. Yarasayı alıp eve götürdüm. Evin içine ********da canlanıverdi. Ayağa fırladı ve koluma yapıştı. Bağırarak çekmeye çalışıyordum ama sanki düğümlenmişti koluma. Fazla sürmedi çıktı gitti. Kolum taş gibi sertleşmiş kabarmış ayrıca kızarmıştı. Lanet ettim sövdüm derken acı dinmeye başladı. Ama bu sefer acayip derecede sıcaklık bastı. Terliyordum. Kendimi yatağa attım. Metal olan ve ya parlak olan ne varsa üzerimden attım. Çünkü virüs aklıma geldi. İnanın bu kadar acıdığını bilseniz asla olmak istemezsiniz. Dolapta soğuk olan ne var ne yok üstüme yerleştirdim. Sabaha doğru daha iyi hissettim. Ayağa kalktığımda boğazımın kuruduğunu fark ettim. Tatlı olan her suyu içtim. Olmuyordu işte. Tamam belki biraz geçmişti ama... Dışarıda dolaşan bazı hayvanları avladım. Kendimi böylesine enerjik hissetmemiştim. Tam 20 tane matematik sorusunu bilmiş gibiydim. Duramıyordum, ama enerjime sahip çıkamayıp yandaki parktaki basketbol sahasının potasını kırıverdim. Delilik işte... O sıra ne olduğunu anladım. Bende virüs yan etki yapmıştı.
Ağladım zırladım. Ama nafile. Olan olmuştu bir kere. Polisler gecenin bir yarısı kapıyı çaldı ve:

Sponsorlu Bağlantılar
-Liva sen misin ? onlara cevap vermeden ve istemeden tısladım. Polisler şaşkın bir ifadeyle suratıma baktı. Sonra psikopat bir polis belideki silahı alnıma dayadı. Çeviklik ile 2 polisin de ayak altlarından kayı verdim. Şuan kocaman adını bilmediğim bir dağda saklanıyorum. Hayat hikayem bu teşekkür ederim. Genç gözüküyorum ama 96 yaşındayım Msn Sad(

Sitemize ufak yaştaki bireylerde giriyor, ve bahsettiklerinizin gerçeklik payı bile yok. İnsanları kandırmaktan zevkmi alıyorsunuz anlamış değilim. Lütfen yazdıklarınıza dikkat edin.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
Erdiltings - avatarı
Erdiltings
Ziyaretçi
10 Ocak 2014       Mesaj #72
Erdiltings - avatarı
Ziyaretçi
Satan Varmı ?
Sponsorlu Bağlantılar
vampire - avatarı
vampire
Ziyaretçi
1 Mayıs 2014       Mesaj #73
vampire - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bir kaç yıldır bu konuyu araştırıyorum çevrenizde VC17 virüsüne sahip kişiler varmı? veya siz sahipmisiniz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2014       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar gerçekten bunu bulursanız bizlere söyleğin eminimki abd bunu bulmuştur ama bizlere söylemezler ayrıca vc17 virüsü hangi örümcekte var
serdar dogan - avatarı
serdar dogan
Ziyaretçi
21 Kasım 2014       Mesaj #75
serdar dogan - avatarı
Ziyaretçi
2 yil once evde mahsur kalan bi yarasa tarafindan isirildim
Kağan - avatarı
Kağan
Ziyaretçi
4 Ağustos 2015       Mesaj #76
Kağan - avatarı
Ziyaretçi
Vc17 virüsüne sahip kişiler bana ulaşabilirler mi bu hastalık hakkında bir kitap yazıyorum daha çok bilgiye ihtiyacım var . kaganecee@gmail.com