Arama

Bilgisayarın hızını nasıl arttırabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Nisan 2014 Gösterim: 22.649 Cevap: 17
murat_1907 - avatarı
murat_1907
Ziyaretçi
1 Eylül 2012       Mesaj #11
murat_1907 - avatarı
Ziyaretçi
bak kardesim bilgisayarını hızlandırman için moden alacaksın ve hafıza kartını değiştireceksin... KaRaNlIğIn GeRçEk YüZü
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim bilgisayarım acayip yavaştı şimdi çok hızlı ben size yardım edebilirim üç gün internette aradım ve çözümü buldum çok memnunum piriform.com a girin ccleaner diye bi program var onu indirin o program eskiden sildiğiniz dosyaların izini kaldırır ve ihtiyacınız olmadığı internet dosyalarını normal dosyaları ve system deki hataları düzeltir bence deneyin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş bende 4bg lik rami olan pc var bu dediğini yapsam rahatlar mı.en iyi performansı seçin demiştin ya onu demek istiyorum
EmirTYZ48 - avatarı
EmirTYZ48
Ziyaretçi
13 Eylül 2012       Mesaj #14
EmirTYZ48 - avatarı
Ziyaretçi
Başlattan disk temizlemeye gir ordan temizle en az iki diskte de 2-3 gb yer boşalacaktır.
CCleaner programı biraz temizleyebilir.
Denetim Masasından program kaldır a bas kullanmadığın programları sil.
Revo Unistaller programı bir programı her yerden siler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eğer bilgisayarınızın hızlanmasını istiyorsanız (sadece xp lerede geçerli) söyleyeceklerimi uygulayın ''Başlat : Calıştır : gpedit.msc : Bilgisayar yapılandırması : Yönetim şablonları : Ağ : Qos paket zamanlayıcısı : Ayrılabilir bant gelişimini sınırla : Etkin : Bant genişliği sınırı (%) 0
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
isafir
Ziyaretçi
Ram in ana amacı budur zaten fakat para vemekten çekinirsen başlat çalıştır regedit.exe Hkey Lockal Machine COntrols Web settings'den performansını çok rahatbi şekilde arttırabilirsin.)

controls web settings kadar geldim fakat controls w.s. bulamadım gerisini anlatırmısın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2013       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
adaş bilgisayarın yavaş ise format at ve ondan sonra deep freeze programını kur ve kururkerken YEREL DİSK C ŞECENEĞİNİ İŞARETLE ondan sonra reset at ve indirdiklerini d disiknine kur birdaha bilgisayarın hiç yavaşlamaz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2014       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
EmirTYZ48 adlı kullanıcıdan alıntı

Başlattan disk temizlemeye gir ordan temizle en az iki diskte de 2-3 gb yer boşalacaktır.
CCleaner programı biraz temizleyebilir.
Denetim Masasından program kaldır a bas kullanmadığın programları sil.
Revo Unistaller programı bir programı her yerden siler.

Hyır aslında öyle değil ben CCleaner kullanıyorum bilgisayarım baya kasıyodu 3 gb ramim var ama temizle dediğimde 9 GB silmişti