Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayarın hızını nasıl arttırabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 31 Mayıs 2011 (16:01) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
15175 kez görüntülenmiş, 17 cevap yazılmış ve son mesaj 13 Nisan 2014 (19:33) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 31 Mayıs 2011, 16:01

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Remi arttırırsam bilgisayarın hızı artar mı?
En iyi cevap mustak tarafından gönderildi

Alıntı:
aeryu adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bir bilgisayar yavaş ise ilk başta o bilgisayardaki bütün gereksiz şeyleri siliceksin sonraysa bilgisayarının ve kasanın heryerini siliceksin bir kuru bezle 1 civata war onu açtıktan sonra kasanın kapağı gelir eline zaten toplam 3tane fan var 2si küçük birisi büyük oradaki tozları siliceksin
sagol
Rapor Et
Reklam
Eski 1 Haziran 2011, 23:49

#2 (link)
GreatKing
Ziyaretçi
GreatKing - avatarı
artar ama kendınde pcende yapabılırsın bilgisayarıma sağ tıkla >ozellıkler gelişmiş > ayarlar > pcende performans ıstıyorsan en iyi performans ıcın ayarla de eğer sen wındows ıstersen wındows ozellıkleri ozamn >bilgisayarım en iyi wındıwsu secsın de ve okydir
Rapor Et
Eski 23 Temmuz 2011, 16:14

Bilgisayarımın hızını nasıl arttırabilirim

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bilgisayarımda şuan uTorrent programıyla bir dosya indriiyorum fakat 90KB/s hız ile iniyor böyle giderse akşama kadar inmez bunu nasıl hızlandırabilirim ??
Rapor Et
Eski 7 Şubat 2012, 21:43

Yardımm !!!

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Kardeş bi şey sorcam internette çok dolastım pc min hızını her zaman en üst seviyede nasıl tutarım die genel de herkezin söledigi onu yapamassın gerek dolastıgın sitelerden gerek indirdigin yazılımlaradan dolayı pc yavaslar,performası sürekli en üst seviyede tutamassın ama bazı bakımlar var onları yaparsan performans artar dediler,ben pc de hiç oyun oynamam genelde hep yazılım çalısırım,Advanced Systmcare die bi program var onu kullanıorum haftada 1 filan bakım yapıyorum pc ye ama zaman geçmeden yavaslıo,bu snn dedigin windows performas nası bisey ??
Rapor Et
Eski 15 Mayıs 2012, 10:52

Cpu

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaslar benim sorum cpu yani işlemci ile ilgili bende intel dual core işlemci var eski bilgisayarımda intel pentium 3 vardı ama bu bilgisayar daha hızla bi pc ciye sordum bana hızları değişir dedi bana bu cpu işini iyice açarak bi anlatırmısınız
Rapor Et
Eski 8 Ağustos 2012, 11:17

arkadaşlar bilgisayrım yavaş ner yapabilirimm

#6 (link)
mustak
Ziyaretçi
mustak - avatarı
bilgisayrım yavaş ne yapabilirim
Rapor Et
Eski 8 Ağustos 2012, 11:22

Cvp: arkadaşlar bilgisayrım yavaş ner yapabilirimm

#7 (link)
Özel Üye-VIP
_AERYU_ - avatarı
bir bilgisayar yavaş ise ilk başta o bilgisayardaki bütün gereksiz şeyleri siliceksin sonraysa bilgisayarının ve kasanın heryerini siliceksin bir kuru bezle 1 civata war onu açtıktan sonra kasanın kapağı gelir eline zaten toplam 3tane fan var 2si küçük birisi büyük oradaki tozları siliceksin
Rapor Et
Eski 8 Ağustos 2012, 11:24

Cvp: arkadaşlar bilgisayrım yavaş ner yapabilirimm

#8 (link)
mustak
Ziyaretçi
mustak - avatarı
Alıntı:
aeryu adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

sagol
Rapor Et
Eski 1 Eylül 2012, 13:15

Cvp: Bilgisayarın hızını nasıl arttırabilirim?

#9 (link)
Okula Destek
Ziyaretçi
Okula Destek - avatarı
Arkadaşlar ben Cclenar diye program var linkini vereyim http://www.gezginler.net/indir/ccleaner.html

Bunu indirin kurun fakat şöyle bir durum var hızlanmasını istiyorsanız eğer en iyi performans ı seçin bu çok büyük bir fedakarlık olur çünkü görünüm taş devrinden kalan starter edition olur ama emin olun bilgisayarınızı baya rahatlatacaktır daha sonra başlatın yanına tıklayıp özelliklerden değiştire bilirseniz sizi onuda vereyim

Bilgisayarım-Özellikler-gelişmiş-Performans ayarları seçin ve en iyi performansa tıklayın çok rahatlayacaktır.Ama yine aynı kalabilir ama biraz pahalıya patlar en az 2 gblik rem alınız ki bilgisayar baya rahatlar ama o size kalmış..
Rapor Et
Eski 1 Eylül 2012, 14:02

Cvp: Bilgisayarın hızını nasıl arttırabilirim?

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ram in ana amacı budur zaten fakat para vemekten çekinirsen başlat çalıştır regedit.exe Hkey Lockal Machine COntrols Web settings'den performansını çok rahatbi şekilde arttırabilirsin.)
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.191 saniyede (74.60% PHP - 25.40% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 01:26
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi