Arama

Antivirüs programını nasıl etkin hale getirebilirim?

Güncelleme: 26 Aralık 2012 Gösterim: 4.961 Cevap: 4
zabbaz - avatarı
zabbaz
Ziyaretçi
9 Haziran 2011       Mesaj #1
zabbaz - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bilgisayarımda antivir adlı bir antivirüs programı var bu program çalışmıyor windows güvenlik merkezi hep uyarı gönderiyor ayrıca programdan virüs taraması yapabiliyorum ama etkin halde olmayur program ne yapmalıyım acil yardımmm
Sponsorlu Bağlantılar
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
10 Haziran 2011       Mesaj #2
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
zabbaz adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bilgisayarımda antivir adlı bir antivirüs programı var bu program çalışmıyor windows güvenlik merkezi hep uyarı gönderiyor ayrıca programdan virüs taraması yapabiliyorum ama etkin halde olmayur program ne yapmalıyım acil yardımmm

Windows güvenlik duvarı açık mı onu kontrol ediniz.Sorun çözüme ulaşmıyorsa eğer programı kaldırıp farklı bir antivirüs programı kurabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Sen sadece aynasin...
berkoztrk - avatarı
berkoztrk
Ziyaretçi
12 Ağustos 2011       Mesaj #3
berkoztrk - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR MERHABA,

BİLGİSAYARIMDA ESET SMART SECURİTY 3.0 VAR VİRÜSTEN KORUMA ETKİN DEĞİL SEBEPİ BİR PROGRAM İNDİRDİM VE VİRÜS OLARAK ALGILADI.BU PROGRAMDA BANA LAZIMDI BU YÜZDEN BAŞLAT>TÜM PROGRAMLAR >ESET >ESET SMART SECURİTY > KALDIR DEDİM VE DERVE DIŞI BIRAKTIM İŞİMİ GÖRDÜM VE PCYİ YENİDEN BAŞLATTIM FAKAT DÜZELMEDİ VE PCME VİRÜS GİREBİLİR ACİLEN YARDM EDİN MUTLAKA BİLENLER VARDIRR !!!!!!!!!!!!!! Msn Sad Msn Sad Msn Sad

---------- Mesaj tarihi 20:11 ---------- Önceki mesaj tarihi 20:06 ----------

Yaa arkadaşlar Gerekten Önemli acill Pcme virüs girebilir Hiçmi cveap yazan yokkk
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
12 Ağustos 2011       Mesaj #4
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
berkoztrk adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR MERHABA,

BİLGİSAYARIMDA ESET SMART SECURİTY 3.0 VAR VİRÜSTEN KORUMA ETKİN DEĞİL SEBEPİ BİR PROGRAM İNDİRDİM VE VİRÜS OLARAK ALGILADI.BU PROGRAMDA BANA LAZIMDI BU YÜZDEN BAŞLAT>TÜM PROGRAMLAR >ESET >ESET SMART SECURİTY > KALDIR DEDİM VE DERVE DIŞI BIRAKTIM İŞİMİ GÖRDÜM VE PCYİ YENİDEN BAŞLATTIM FAKAT DÜZELMEDİ VE PCME VİRÜS GİREBİLİR ACİLEN YARDM EDİN MUTLAKA BİLENLER VARDIRR !!!!!!!!!!!!!! Msn Sad Msn Sad Msn Sad

---------- Mesaj tarihi 20:11 ---------- Önceki mesaj tarihi 20:06 ----------

Yaa arkadaşlar Gerekten Önemli acill Pcme virüs girebilir Hiçmi cveap yazan yokkk

Görev çubuğunun sağ alt kösesindeki simgelerden Eset in simgesine sağ tıkla seçeneklerden ''Gerçek zamanlı dosya sistemi korumasını etkinlestir'' de bu kadar.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sa bende eset vardı yeni virüs programı yükledim artık eset açılmıyor yeni virüs programını kaldırdım eset hala çalışmıyor ne yapabilirim ?