Arama

Bir kadına alınacak en güzel hediye nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Şubat 2015 Gösterim: 4.172 Cevap: 4
Burgazlı26 - avatarı
Burgazlı26
Ziyaretçi
15 Haziran 2011       Mesaj #1
Burgazlı26 - avatarı
Ziyaretçi
Bir bayana alınacak en güzel hediye nedir?

Bi kız arkadaşıma hediye almak istiyorum da yardım edebilir misiniz?
EN İYİ CEVABI _AERYU_ verdi
14 Ayar Altın Kaplama İsim Yazılı İncili Kolye

Sponsorlu Bağlantılar
Sevdiğiniz insanları mutlu etmek için, "hediyenin" sadece bir araç olduğu söylenir! Önemli olan karşınızdaki kişiye verdiğiniz değeri göstermek ve sevginizi sunmak! Oysa ki hediye demek, sadece bir nesne veya obje demek değildir! Aynı zamanda hediye, geleceğe taşınacak özel de bir hatıradır! Kız arkadaşınıza gelecekte güzel bir anısı olacak, her baktığında, her dokunduğunda ya da her kullandığında sizi hatırlayabileceği özel bir armağan hazırlamayı düşünüyorsanız, zincirinin iki yanında inci taneleri bulunan ve ortasında da kız arkadaşınızın isminin yer alacağı 14 ayar İsim Yazılı İncili Kolyeyi O'na armağan edebilirsiniz. İsim Yazılı İncili Kolye, kız arkadaşınıza hem mükemmel bir doğum günü hediyesi, hem de tanışma yıl dönümü şerefine verilebilecek en güzel hediyelerden biri!

Alıntıdır!

Son düzenleyen _EKSELANS_; 3 Şubat 2015 14:22
DERUNİ - avatarı
DERUNİ
Ziyaretçi
15 Haziran 2011       Mesaj #2
DERUNİ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Burgazlı26 adlı kullanıcıdan alıntı

Bi kız arkadaşıma hediye almak istiyorumda yardım edebilirmisiniz ??????????Msn Sarcastic

engüzel hediye gül, karanfil ama onun beğenipte alamadığı bir eşya varsa onu almanız en uygun olanıdır
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence alınabilecek en güzel hediyelerden biridir oscar Oscar Ödülü - Oskar Başarı Heykeli Büyük Boy - Tüm sevdiklerinize yılın enleri Oscar Beni çok mutlu etmişti açıkçası ((:
SuDoKu - avatarı
SuDoKu
VIP DersFobik
16 Ağustos 2011       Mesaj #4
SuDoKu - avatarı
VIP DersFobik
artık para harcanıp verilen hediye yerine emek harcanılan hediye vermeyi deneyin.en güzel hediye o olur.
Son düzenleyen SuDoKu; 16 Ağustos 2011 15:15 Sebep: yazım hataları
Hayat mı dengesiz benim ruh halim mi....Çelişkideyim.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
30 Ocak 2015       Mesaj #5
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
14 Ayar Altın Kaplama İsim Yazılı İncili Kolye

Sevdiğiniz insanları mutlu etmek için, "hediyenin" sadece bir araç olduğu söylenir! Önemli olan karşınızdaki kişiye verdiğiniz değeri göstermek ve sevginizi sunmak! Oysa ki hediye demek, sadece bir nesne veya obje demek değildir! Aynı zamanda hediye, geleceğe taşınacak özel de bir hatıradır! Kız arkadaşınıza gelecekte güzel bir anısı olacak, her baktığında, her dokunduğunda ya da her kullandığında sizi hatırlayabileceği özel bir armağan hazırlamayı düşünüyorsanız, zincirinin iki yanında inci taneleri bulunan ve ortasında da kız arkadaşınızın isminin yer alacağı 14 ayar İsim Yazılı İncili Kolyeyi O'na armağan edebilirsiniz. İsim Yazılı İncili Kolye, kız arkadaşınıza hem mükemmel bir doğum günü hediyesi, hem de tanışma yıl dönümü şerefine verilebilecek en güzel hediyelerden biri!

Alıntıdır!