Arama

Karaoke partide söylediğimiz şarkıları nasıl dinleyebiliriz?

Güncelleme: 3 Aralık 2014 Gösterim: 9.881 Cevap: 15
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar KaraokeParty.com - Free Online Karaoke Party Game sitesini bilmeyeniniz yoktur.Ben bu sitede birşey arıyorum ben üyeyim şarkımı söylüyorum ama söylediğim şarkıyı dinleyemiyorum.Sesim nasıl ona bakmak için dinlemek istiyorum ama bi türlü bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kimse bilmiyormu lütfen yardımcı olun..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öyle birşey malesef olmuyoor !!!
Bende arkadasima mesaj gönderemiyorum
Bendis - avatarı
Bendis
Ziyaretçi
9 Temmuz 2011       Mesaj #4
Bendis - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar KaraokeParty.com - Free Online Karaoke Party Game sitesini bilmeyeniniz yoktur.Ben bu sitede birşey arıyorum ben üyeyim şarkımı söylüyorum ama söylediğim şarkıyı dinleyemiyorum.Sesim nasıl ona bakmak için dinlemek istiyorum ama bi türlü bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Sing a song dedkten sonra şarkının zorluk derecesini seçtiğin yerde make a record yazar oraya tıklarsan sesini kaydedip dinleyebilirsn . Bu kaydettiğin sesi Arkadaşlarınla ya da herkesle paylaşabilir ya da kendine saklayabilirsin. Star üyeliği almadıysan her gün ancak 1 tane ses kaydı yapabilir. Listende en fazla 3 kayıt tutabilirsin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar karaoke party üye olmak ücretlimi ücretsizmi yardım edin help me
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ücretli mi ücretsiz mi cevap lütfeen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bişey sormam lazım! karaoke party de istemediğim bi ses kaydoldu bunu nasıl silebilirim veya kaydoluyo mu her söylenen şarkıı????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sesimi kaydediyorum ve şarkı bittikten sonra dinlemeye başlayınca sesim hep 2 saniye geride kalıyo. Çok kez inceledim acaba ben mi söyleyemiyorum diye ama vocal söylediğimde bile sesim hep 2 falan geri yani şarkıyı söylerken her şey normal kayıttan dinlerken şarkı önce geliyo sesim sonra geliyo delircem.Kayıttan sonra ayarlar falan var denedim ama onlarla ilgili mi çözemedim bileniniz var mı sorunu yaa?????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben sesimi kaydedebiliyorum ama kaydedince sesim çıkmıyo müziğin sesi çıkıyo yardım eder misiniz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Görüntü ya da ses biz izin vermessek kaydoluyor mu karaoke partye bizi izleyip dinleyebiliyorlar mı