PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Karaoke partide söylediğimiz şarkıları nasıl dinleyebiliriz?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir17:56, 15 Haziran 2011 
Arkadaşlar KaraokeParty.com - Free Online Karaoke Party Game sitesini bilmeyeniniz yoktur.Ben bu sitede birşey arıyorum ben üyeyim şarkımı söylüyorum ama söylediğim şarkıyı dinleyemiyorum.Sesim nasıl ona bakmak için dinlemek istiyorum ama bi türlü bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Benzer Konular:
Cevap
Misafir18:15, 15 Haziran 2011 
Kimse bilmiyormu lütfen yardımcı olun..
Cevap
Misafir10:32, 9 Temmuz 2011 
Öyle birşey malesef olmuyoor !!!
Bende arkadasima mesaj gönderemiyorum
Cevap
Bendis18:54, 9 Temmuz 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
Arkadaşlar KaraokeParty.com - Free Online Karaoke Party Game sitesini bilmeyeniniz yoktur.Ben bu sitede birşey arıyorum ben üyeyim şarkımı söylüyorum ama söylediğim şarkıyı dinleyemiyorum.Sesim nasıl ona bakmak için dinlemek istiyorum ama bi türlü bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Sing a song dedkten sonra şarkının zorluk derecesini seçtiğin yerde make a record yazar oraya tıklarsan sesini kaydedip dinleyebilirsn . Bu kaydettiğin sesi Arkadaşlarınla ya da herkesle paylaşabilir ya da kendine saklayabilirsin. Star üyeliği almadıysan her gün ancak 1 tane ses kaydı yapabilir. Listende en fazla 3 kayıt tutabilirsin.
Cevap
Misafir13:18, 21 Şubat 2012 
arkadaşlar karaoke party üye olmak ücretlimi ücretsizmi yardım edin help me
Cevap
Misafir16:54, 29 Mart 2012 
ücretli mi ücretsiz mi cevap lütfeen
Cevap
Misafir14:42, 31 Mart 2012 
arkadaşlar bişey sormam lazım! karaoke party de istemediğim bi ses kaydoldu bunu nasıl silebilirim veya kaydoluyo mu her söylenen şarkıı????
Cevap
Misafir19:06, 16 Haziran 2012 
Sesimi kaydediyorum ve şarkı bittikten sonra dinlemeye başlayınca sesim hep 2 saniye geride kalıyo. Çok kez inceledim acaba ben mi söyleyemiyorum diye ama vocal söylediğimde bile sesim hep 2 falan geri yani şarkıyı söylerken her şey normal kayıttan dinlerken şarkı önce geliyo sesim sonra geliyo delircem.Kayıttan sonra ayarlar falan var denedim ama onlarla ilgili mi çözemedim bileniniz var mı sorunu yaa?????
Cevap
Misafir13:08, 17 Temmuz 2012 
Ben sesimi kaydedebiliyorum ama kaydedince sesim çıkmıyo müziğin sesi çıkıyo yardım eder misiniz?
Cevap
Misafir14:51, 25 Kasım 2012 
Görüntü ya da ses biz izin vermessek kaydoluyor mu karaoke partye bizi izleyip dinleyebiliyorlar mı
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama