Arama

Tipeez oyunu açılmıyor, yardımcı olur musunuz? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Ocak 2017 Gösterim: 50.285 Cevap: 119
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2012       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tipeez açılmıyor ya sayfa kullanılmıyor dyor chromeden açılıyor ama exprom dan açılmıyor chromede sayfa kullanılmıyor diyor expromdan dın dın dın dye ses geliyor
Sponsorlu Bağlantılar
woltka1001 - avatarı
woltka1001
Ziyaretçi
1 Mayıs 2012       Mesaj #32
woltka1001 - avatarı
Ziyaretçi
Oyun lagdadır,Üyeliğin hatalıdır.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2012       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa arkadaşlar giriş diyorum sayfa gelmıyo nedenn yardımcı olur musnuz ?? Msn Sad(((
beyza kader - avatarı
beyza kader
Ziyaretçi
22 Haziran 2012       Mesaj #34
beyza kader - avatarı
Ziyaretçi
ben tipeeze üye oluyorum evcil hayvanımı seçiyorum ama tipeeze girmiyor evcil hayvanın yükleniyor diyor ama akşama kadar bekliyorum yine açılmıyor...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa benim tipeezimde açılmıyor olay aynen şöyle abi anlatıyorum dinleyin = oyuna girdim oynadım oynadım sonra çok gülücük yapmışım atıldım,sonra yine açtım bu seferde çok üzgün surat yapşmışım yine atıldım birdaha girdim yine atıldım sonra giriş yapa tıkladım girdim sonra tipeez dünyasına tıkladım 100 de 100 doldu sonra şimdi oynaya tıkladım oda doldu başla yazısı çıktı onada tıkladım '' YÜKLENİYOR...5%5 '' diye bir yazı çıktı ama açılmıyor bekliyorum bekliyorum bekliyorum yarım saat bekledim yok yükleniyor yazıyor oyun açılmıyor allah allah dedim acaba benimkindemi açılmıyor bide amlamınki deniyim onada girdim aynı şey ondada oluyor bilgisayardan kaynaklanmıyor çünkü her zaman açılıyordu bugün ne oldudaa açılmıyor ?? LÜTFEN YARDIM EDİN LÜTFEEEEEEEEN !!!!!!!! :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa ben girişe tıklıyorum ama açılmıyo yani girişi bulamıyorum Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
etkinleştirme çıkıyo basıyorum olmuyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim tipeezdeki anasayfam açılmıyor neden bay tipeez
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tipeez sayfası bir türlü açılmıyor sinir oldum ya kaytım şifremi unutum girmeye çalışıcam yardım edermisiniz lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2012       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tipeez açılmıyor etkinleştir diyo açılmıo ya yeni site açtım epostamı verdim etkinleştirmiyor uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff