Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN ve Facebook şifremi unuttum, ne yapabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 25 Haziran 2011 (21:43) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
118037 kez görüntülenmiş, 75 cevap yazılmış ve son mesaj 24 Ağustos 2014 (17:13) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.29  |  Oy Veren: 49      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 25 Haziran 2011, 21:43

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
dikkkat ben face sıfremı ile msn sıfremı unuttu7m ne yapabılırım soyler msın aban bulamıyorum babam bılgısayarcı oldgugu hyalde yapmıo
En iyi cevap Collio tarafından gönderildi

MSN:

Gelelim msn yani hotmail hesabınızın şifresini yani Parolanızı uzun süredir kullanmıyorsunuz veya unuttuysanız başlangıcta yapmanız gereken ŞURADAN girerek aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa açılacaktır. Bu bölüme msn adresinizi ve doğrulama kodunu bilgilerini yazdıktan sonra sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir görüntü ekranınıza gelecek sonrasında ise devam islemleri yapacaksınız.

msnunut
Şimdi açılan sayfada kimliğimi doğrulamak için konum bilgilerini ve gizli yanıtınızı kullan seçeneğini kutucuga işaretlemeniz gerekmektedir sonrası ise

msnunut1
Açılan sayfadaki yerleri doldurarak şifrenizi yani paralanızı sıfırlayacaksınız. msnunut2

kayıp ettiğiniz şifreniz kapanacak yep yeni bir şifreyi elde etmiş olacaksınız.
İşte buradan sorduklarınız olan şifre unuttum gibi msn şifre değiştir peki nasıl şifremi unuttum ne yapmam lazım? hotmail msn şifresini unuttum geri nasıl alırım? hotmail değiştir ve msn şifre unuttum yeni nasıl alırım? hotmail şifremi değiştirmek istiyorum ve şifremi değiştirmek istiyorum peki ama nasıl? şifremi unuttum msn hotmail şifre degiştirve sistem bilgilerimi nasıl değiştiririm? şifremi değiştir derken tabiki hotmail şifremi değiştirme konularından hotmail sifremi unuttum konusununu bu bölümde bulabilir gilgilenebilirve msn şifre değiştirmek istiyorum dediğinizde ise size tam bilgi sunan yenimoda sitemizden msn sifremi unuttum bölümünü tıklarsanaz gerekli tüm kolaylık ve bilgiyi buradan elde edebilirsiniz. sevgiyle Yenimoda.blogspot.com sitemizde kalın. Mutlu Kalın Mesenger Yenilikleri neler buradan öğrenin. Selamlar.
Facebook:Facebook şifrenizi unuttuysanız, panik yapmanıza gerek yok.
Facebook.com anasayfasına giderek, unuttuğunuz şifrenizi sıfırlayarak değiştirebilirsiniz. Daha sonra tekrar Facebook'a giriş yapabilirsiniz.

Facebook şifresini unutanlar, kaybedenler aşağıdaki yolları izleyebilirler.

İlk olarak facebook.com'un şifremi unuttum sayfasına giriş yapın. Şifremi unuttum sayfasına giriş için tıklayın

Daha sonra en üstte yer alan boşluğa, facebook.com'a kayıt mailinizi girin.
E-posta adresinize, şifre sıfırlama linki gelecek.

Daha sonra mailinizdeki şifre sıfırlama linkine tıklayın ve daha sonra yeni şifrenizi belirleyin.

Hepsi bu kadar.

facebook şifremi unuttum ne yapabilirim
facebook şifremi unuttum ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 25 Haziran 2011, 23:08

#2 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı

msn için lütfen burdan başlayın
Facebook şifremi hatırlamıyorum, ne yapabilirim?
Rapor Et
Eski 25 Haziran 2011, 23:20

#3 (link)
timurlenk
Ziyaretçi
timurlenk - avatarı
msn şifreni unuttuysan gizli soru veya alternatif e-posta dene onu da hatırlamıyorsa geçmiş olsun
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2011, 13:26

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bendeee
Rapor Et
Eski 17 Ağustos 2011, 11:36

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
face ve msn şifremi unuttum napabilirim
Rapor Et
Eski 22 Ağustos 2011, 00:56

facebook ve msn sifremi unuttum lütfen yardmci olur musunuz

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
msn sifremi ve facebook sifremi unuttum yardmci olur musunuz
Rapor Et
Eski 26 Ağustos 2011, 02:30

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yardım edin bulamıyorum msn face şifremi ne yapabilrim lütfen
Rapor Et
Eski 26 Ağustos 2011, 12:07

#8 (link)
Collio
Ziyaretçi
Collio - avatarı
MSN:

Gelelim msn yani hotmail hesabınızın şifresini yani Parolanızı uzun süredir kullanmıyorsunuz veya unuttuysanız başlangıcta yapmanız gereken ŞURADAN girerek aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa açılacaktır. Bu bölüme msn adresinizi ve doğrulama kodunu bilgilerini yazdıktan sonra sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir görüntü ekranınıza gelecek sonrasında ise devam islemleri yapacaksınız.

msnunut
Şimdi açılan sayfada kimliğimi doğrulamak için konum bilgilerini ve gizli yanıtınızı kullan seçeneğini kutucuga işaretlemeniz gerekmektedir sonrası ise

msnunut1
Açılan sayfadaki yerleri doldurarak şifrenizi yani paralanızı sıfırlayacaksınız. msnunut2

İşte buradan sorduklarınız olan şifre unuttum gibi msn şifre değiştir peki nasıl şifremi unuttum ne yapmam lazım? hotmail msn şifresini unuttum geri nasıl alırım? hotmail değiştir ve msn şifre unuttum yeni nasıl alırım? hotmail şifremi değiştirmek istiyorum ve şifremi değiştirmek istiyorum peki ama nasıl? şifremi unuttum msn hotmail şifre degiştirve sistem bilgilerimi nasıl değiştiririm? şifremi değiştir derken tabiki hotmail şifremi değiştirme konularından hotmail sifremi unuttum konusununu bu bölümde bulabilir gilgilenebilirve msn şifre değiştirmek istiyorum dediğinizde ise size tam bilgi sunan yenimoda sitemizden msn sifremi unuttum bölümünü tıklarsanaz gerekli tüm kolaylık ve bilgiyi buradan elde edebilirsiniz. sevgiyle Yenimoda.blogspot.com sitemizde kalın. Mutlu Kalın Mesenger Yenilikleri neler buradan öğrenin. Selamlar.
Facebook.com anasayfasına giderek, unuttuğunuz şifrenizi sıfırlayarak değiştirebilirsiniz. Daha sonra tekrar Facebook'a giriş yapabilirsiniz.

İlk olarak facebook.com'un şifremi unuttum sayfasına giriş yapın. Şifremi unuttum sayfasına giriş için tıklayın

Daha sonra mailinizdeki şifre sıfırlama linkine tıklayın ve daha sonra yeni şifrenizi belirleyin.

Hepsi bu kadar.

Rapor Et
Eski 5 Eylül 2011, 12:32

yardım edebilir misiniz?

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
YA BEN ŞİFREMİ UNUTTUM FACEMİN.AYRICA FACEMİ ALIRKEN KULLANDIĞIM E-MAİL ADRESİMİNDE ŞİFRESİNİ BİLMİYORUM NE YAPMAM LAZIM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN
Rapor Et
Eski 5 Eylül 2011, 12:44

#10 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

YA BEN ŞİFREMİ UNUTTUM FACEMİN.AYRICA FACEMİ ALIRKEN KULLANDIĞIM E-MAİL ADRESİMİNDE ŞİFRESİNİ BİLMİYORUM NE YAPMAM LAZIM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN
İnceleyiniz;
Alıntı:
Collio adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

MSN:

msnunut

msnunut1

Hepsi bu kadar.

Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.173 saniyede (74.28% PHP - 25.72% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 02:31
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi