Arama

MSN ve Facebook şifremi unuttum, ne yapabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Ağustos 2014 Gösterim: 176.478 Cevap: 75
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dikkkat ben face sıfremı ile msn sıfremı unuttu7m ne yapabılırım soyler msın aban bulamıyorum babam bılgısayarcı oldgugu hyalde yapmıo
EN İYİ CEVABI Collio verdi
MSN:

Sponsorlu Bağlantılar
Gelelim msn yani hotmail hesabınızın şifresini yani Parolanızı uzun süredir kullanmıyorsunuz veya unuttuysanız başlangıcta yapmanız gereken ŞURADAN girerek aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa açılacaktır. Bu bölüme msn adresinizi ve doğrulama kodunu bilgilerini yazdıktan sonra sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir görüntü ekranınıza gelecek sonrasında ise devam islemleri yapacaksınız.

msnunut
Şimdi açılan sayfada kimliğimi doğrulamak için konum bilgilerini ve gizli yanıtınızı kullan seçeneğini kutucuga işaretlemeniz gerekmektedir sonrası ise

msnunut1
Açılan sayfadaki yerleri doldurarak şifrenizi yani paralanızı sıfırlayacaksınız. msnunut2

kayıp ettiğiniz şifreniz kapanacak yep yeni bir şifreyi elde etmiş olacaksınız.
İşte buradan sorduklarınız olan şifre unuttum gibi msn şifre değiştir peki nasıl şifremi unuttum ne yapmam lazım? hotmail msn şifresini unuttum geri nasıl alırım? hotmail değiştir ve msn şifre unuttum yeni nasıl alırım? hotmail şifremi değiştirmek istiyorum ve şifremi değiştirmek istiyorum peki ama nasıl? şifremi unuttum msn hotmail şifre degiştirve sistem bilgilerimi nasıl değiştiririm? şifremi değiştir derken tabiki hotmail şifremi değiştirme konularından hotmail sifremi unuttum konusununu bu bölümde bulabilir gilgilenebilirve msn şifre değiştirmek istiyorum dediğinizde ise size tam bilgi sunan yenimoda sitemizden msn sifremi unuttum bölümünü tıklarsanaz gerekli tüm kolaylık ve bilgiyi buradan elde edebilirsiniz. sevgiyle Yenimoda.blogspot.com sitemizde kalın. Mutlu Kalın Mesenger Yenilikleri neler buradan öğrenin. Selamlar. :)
Facebook:Facebook şifrenizi unuttuysanız, panik yapmanıza gerek yok.
Facebook.com anasayfasına giderek, unuttuğunuz şifrenizi sıfırlayarak değiştirebilirsiniz. Daha sonra tekrar Facebook'a giriş yapabilirsiniz.

Facebook şifresini unutanlar, kaybedenler aşağıdaki yolları izleyebilirler.

İlk olarak facebook.com'un şifremi unuttum sayfasına giriş yapın. Şifremi unuttum sayfasına giriş için tıklayın

Daha sonra en üstte yer alan boşluğa, facebook.com'a kayıt mailinizi girin.
E-posta adresinize, şifre sıfırlama linki gelecek.

Daha sonra mailinizdeki şifre sıfırlama linkine tıklayın ve daha sonra yeni şifrenizi belirleyin.

Hepsi bu kadar.

facebook şifremi unuttum ne yapabilirim
facebook şifremi unuttum ne yapmalıyım
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
25 Haziran 2011       Mesaj #2
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık

Sponsorlu Bağlantılar
msn için lütfen burdan başlayın
Facebook şifremi hatırlamıyorum, ne yapabilirim?
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
timurlenk - avatarı
timurlenk
Ziyaretçi
25 Haziran 2011       Mesaj #3
timurlenk - avatarı
Ziyaretçi
msn şifreni unuttuysan gizli soru veya alternatif e-posta dene onu da hatırlamıyorsa geçmiş olsun Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bendeee
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
face ve msn şifremi unuttum napabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn sifremi ve facebook sifremi unuttum yardmci olur musunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yardım edin bulamıyorum msn face şifremi ne yapabilrim lütfen
Collio - avatarı
Collio
Ziyaretçi
26 Ağustos 2011       Mesaj #8
Collio - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
MSN:

Gelelim msn yani hotmail hesabınızın şifresini yani Parolanızı uzun süredir kullanmıyorsunuz veya unuttuysanız başlangıcta yapmanız gereken ŞURADAN girerek aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa açılacaktır. Bu bölüme msn adresinizi ve doğrulama kodunu bilgilerini yazdıktan sonra sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir görüntü ekranınıza gelecek sonrasında ise devam islemleri yapacaksınız.

msnunut
Şimdi açılan sayfada kimliğimi doğrulamak için konum bilgilerini ve gizli yanıtınızı kullan seçeneğini kutucuga işaretlemeniz gerekmektedir sonrası ise

msnunut1
Açılan sayfadaki yerleri doldurarak şifrenizi yani paralanızı sıfırlayacaksınız. msnunut2

İşte buradan sorduklarınız olan şifre unuttum gibi msn şifre değiştir peki nasıl şifremi unuttum ne yapmam lazım? hotmail msn şifresini unuttum geri nasıl alırım? hotmail değiştir ve msn şifre unuttum yeni nasıl alırım? hotmail şifremi değiştirmek istiyorum ve şifremi değiştirmek istiyorum peki ama nasıl? şifremi unuttum msn hotmail şifre degiştirve sistem bilgilerimi nasıl değiştiririm? şifremi değiştir derken tabiki hotmail şifremi değiştirme konularından hotmail sifremi unuttum konusununu bu bölümde bulabilir gilgilenebilirve msn şifre değiştirmek istiyorum dediğinizde ise size tam bilgi sunan yenimoda sitemizden msn sifremi unuttum bölümünü tıklarsanaz gerekli tüm kolaylık ve bilgiyi buradan elde edebilirsiniz. sevgiyle Yenimoda.blogspot.com sitemizde kalın. Mutlu Kalın Mesenger Yenilikleri neler buradan öğrenin. Selamlar. Msn Happy
Facebook.com anasayfasına giderek, unuttuğunuz şifrenizi sıfırlayarak değiştirebilirsiniz. Daha sonra tekrar Facebook'a giriş yapabilirsiniz.

İlk olarak facebook.com'un şifremi unuttum sayfasına giriş yapın. Şifremi unuttum sayfasına giriş için tıklayın

Daha sonra mailinizdeki şifre sıfırlama linkine tıklayın ve daha sonra yeni şifrenizi belirleyin.

Hepsi bu kadar.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YA BEN ŞİFREMİ UNUTTUM FACEMİN.AYRICA FACEMİ ALIRKEN KULLANDIĞIM E-MAİL ADRESİMİNDE ŞİFRESİNİ BİLMİYORUM NE YAPMAM LAZIM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
5 Eylül 2011       Mesaj #10
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

YA BEN ŞİFREMİ UNUTTUM FACEMİN.AYRICA FACEMİ ALIRKEN KULLANDIĞIM E-MAİL ADRESİMİNDE ŞİFRESİNİ BİLMİYORUM NE YAPMAM LAZIM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN

İnceleyiniz;
Alıntı
Collio adlı kullanıcıdan alıntı

MSN:

msnunut

msnunut1

İşte buradan sorduklarınız olan şifre unuttum gibi msn şifre değiştir peki nasıl şifremi unuttum ne yapmam lazım? hotmail msn şifresini unuttum geri nasıl alırım? hotmail değiştir ve msn şifre unuttum yeni nasıl alırım? hotmail şifremi değiştirmek istiyorum ve şifremi değiştirmek istiyorum peki ama nasıl? şifremi unuttum msn hotmail şifre degiştirve sistem bilgilerimi nasıl değiştiririm? şifremi değiştir derken tabiki hotmail şifremi değiştirme konularından hotmail sifremi unuttum konusununu bu bölümde bulabilir gilgilenebilirve msn şifre değiştirmek istiyorum dediğinizde ise size tam bilgi sunan yenimoda sitemizden msn sifremi unuttum bölümünü tıklarsanaz gerekli tüm kolaylık ve bilgiyi buradan elde edebilirsiniz. sevgiyle Yenimoda.blogspot.com sitemizde kalın. Mutlu Kalın Mesenger Yenilikleri neler buradan öğrenin. Selamlar. Msn Happy

Hepsi bu kadar.

Sen sadece aynasin...