Arama

Fönle saçıma nasıl kolay şekil verebilirim?

Güncelleme: 21 Ekim 2012 Gösterim: 3.073 Cevap: 5
burakcan95 - avatarı
burakcan95
Ziyaretçi
28 Haziran 2011       Mesaj #1
burakcan95 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar sacını öne doğru yapan böyle dümdüz yapanlar, sacının ortasını süper derecede kaldıranlar, enleselerini dümdüz aşağıya doğru yapanlar, Nasıl yapıyorlar lütfen yardım. Msn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
burakcan95 - avatarı
burakcan95
Ziyaretçi
29 Haziran 2011       Mesaj #2
burakcan95 - avatarı
Ziyaretçi
Kimse cevap vermeyecekmi?
Sponsorlu Bağlantılar
Bessonnitsa - avatarı
Bessonnitsa
VIP VIP Üye
30 Haziran 2011       Mesaj #3
Bessonnitsa - avatarı
VIP VIP Üye
Saç Düzleştirici ile dümdüz yapabilirsin. Sağlam yani kolay dağılmaz. Ayrıyetten saça parlaklık ve yumuşaklık katar! Şunu da unutmamak lazım saç düzleştirici ile yapılan saçlar terleme veya benzeri durumlarda çabuk dağılır.
Not: Halk arasında maşa diye de tabir edilir!

Birde saç kurutma makinesi ile yapılanı var. Onunla da saça şekil verebilirsin ama düzleştirici kadar dümdüz ve parlak olmaz. Saç kurutma makinesi ile yapılan saçların avantajı jöle ile kalıp tutturabilmek ve göze iyice batmaktır.
Not: Halk arasında fön makinesi diye de tabir edilir!

Seçim senin...
Bessonnitsa - avatarı
Bessonnitsa
VIP VIP Üye
30 Haziran 2011       Mesaj #4
Bessonnitsa - avatarı
VIP VIP Üye
Unutmuşum; Ek bilgi olarak "düzleştirici", "saç kurutma makinesine" nazaran daha fazla saç döker ve onu kullanmak biraz ustalık ister ama çokta zor değil hani....
burakcan95 - avatarı
burakcan95
Ziyaretçi
1 Temmuz 2011       Mesaj #5
burakcan95 - avatarı
Ziyaretçi
Saçım uzun ama saç düzleştirici almıyor içine düzleştiremiyorum. Fön işe yaramıyor. Saç düzleştiriciyle anca önleri düzleştiriyorum oda 10dkya gidiyor. Birde yandaki faulleri duzleştiremıyorum fönle.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
düzleştiriciyle veya fönle öndeki saçlarını geriye atanlar var çok hoşuma gidiyo nasıl yapıılıyo bilen varsa yardımcı olabilirmi ???