Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

N harfi ile başlayan bir hayvan var mıdır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Amanda_Evert tarafından 6 Temmuz 2011 (13:01) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
6043 kez görüntülenmiş, 7 cevap yazılmış ve son mesaj 11 Mart 2012 (19:24) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.50  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 6 Temmuz 2011, 13:01

#1 (link)
Amanda_Evert
Ziyaretçi
Amanda_Evert - avatarı
Hep n ile başlayan bir hayvan ismi bulmaya çalıştım ama bulamadım internettede bulamadım resimlerdede yoktu lütfen varsa söyleyin.
Etiketler:
  • n harfi ile baslayan dag isimleri
  • n harfiyle hayvan
  • n ile baslayan kus isimleri
  • s harfi ile baslayan hayvan
  • u harfi ile baslayan hayvanlar
Benzer Konular:
Rapor Et
Reklam
Eski 6 Temmuz 2011, 13:44

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nandu diye bi hayvan var
Rapor Et
Eski 6 Temmuz 2011, 13:45

hayvan

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nando
Rapor Et
Eski 6 Temmuz 2011, 14:03

#4 (link)
Özel Üye-VIP
nicely - avatarı
Alıntı:
Amanda_Evert adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Hep n ile başlayan bir hayvan ismi bulmaya çalıştım ama bulamadım internettede bulamadım resimlerdede yoktu lütfen varsa söyleyin.
1. NASUA
2.Nar bülbülü - (Bakınız → Kızılgerdan) (Kuş türü)

260px-Turdus-migratorius-002

Picture+4
Rapor Et
Eski 6 Temmuz 2011, 14:30

#5 (link)
proot
Ziyaretçi
proot - avatarı
Nudibranch

Kabuğu olmayan bir salyangoz türüdür. bu salyangoz çok parlak renklere sahiptir ve son derece göz alıcıdır. fakat bu özellikler hayvanlar için çok cazip olmasına rağmen çok az hayvan nudibranchlar'la beslenir. bunun sebebi nudibranch'ın ısırgan hücreleridir. bu hücreler hayvana iyi bir koruma sağlar. nudibranch bu ısırgan hücreleri kendisi üretmez. hyroid denen canlıları yer ve onları sindirim sisteminde öğütmez. bu hayvanlar nudibranch'ın sindirim sistemi içinde koruyucu mukusla kaplanır ve ısırgan hücre olarak ona bir koruma sağlarlar.
Rapor Et
Eski 2 Kasım 2011, 19:58

n harfi

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
n harfiyle başlayan hayvan ismi?
Rapor Et
Eski 11 Mart 2012, 18:30

nünük

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nünük yani argoda salyangoz
Rapor Et
Eski 11 Mart 2012, 19:24

#8 (link)
crazy_23_nilos
Ziyaretçi
crazy_23_nilos - avatarı
Nannacara anomala
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.158 saniyede (67.25% PHP - 32.75% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 18:14
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi