Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Tripkolik'in üyeleri kimlerdir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 18 Temmuz 2011 (17:25) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
1101 kez görüntülenmiş, 2 cevap yazılmış ve son mesaj 18 Temmuz 2011 (19:10) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 18 Temmuz 2011, 17:25

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Tripkolicin başka üyeleri varmı ?
En iyi cevap Gece Prensesi tarafından gönderildi

Tripkolik ile yapılan ANKET
Tripkolic : 11/24/1989 İSTANBUL / PENDİK Doğumluyum 19 Yaşındayım İsmim SEDA PENDİK' TE Oturuyorum SANTİ Dinlerım Rap Söylerim.

Tripkolic : Benım Tarzım Aslında R&B Ama Bunun İçin Çalışmam Lazım ve İlerleyen Zamanlarda Bunuda Yapacağım İnşallan Kendime Güveniyorum, İnanıyorum Başarmak Benim Tek Amacım Olsun.

Tripkolic : Valla Trax-J Sayesinde RAP'e İlk Adımmı Attım Böyle Bir Çabam Yoktu Öylesine Ama Beğendiler ve Söylememi, Devam Etmemi İstedıler Bende Devam Ediyorum.

Tripkolic : Gekko - G, Defkan ,Zeus, SANTİ- ( ABİM )Benimle RAP Yapmıyor Onunlada Bir Ortak Çalışma Yapmak İsterim . Ha! Birde Chrıstına Aguleara R&B Yapmak İsterım .

--------Söz Yazarken Nelere Dikkat Edersin ? Gerçeklerimi Yazarsın Yoksa Hep Hayal Dünyandakilerimi Yazarsın?

Tripkolic : Valla Güzel Bir Soru Tabiki Yaşadıklarımı ve Gerçekleri İçimde Olanları Yazarım. Beat'ı Dinlerim ve Kendimi Kaybederim Yani Hepsi Yaşanmış Şeyler Hayal Değil Benim Kendimi Saklayıpta İçimde Büyüttüğüm Duygularım Bunlar..!

--------Biraz Gelecekteki Planlarından Bahsedermisin?

Tripkolic : Tabiki Benimde Herkezin Olduğu Gibi İs Konusunda İlerlemek İstediğım Noktalar Var Ama Rap Benim Herseyim, Tek Sevgilim Önce Onu İlerleteyim Herkeze Adımı Duyurmak ve Kendimi Kanıtlamak İstiyorum.

--------Beat' leri Neye Göre Belirliyor ve Seçiyorsun?

Tripkolic: Öyle Bi Lüxüm ve Seçimim Yok. Önce Beat Bulup Sonra Sözümü Yazarım Ne Tarz Söylemek İstersem Ona Göre Beat'imi Seçerim

KAYNAK:Tripkolik Kimdir ?
Rapor Et
Reklam
Eski 18 Temmuz 2011, 18:36

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Eschschaltzia - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Tripkolicin başka üyeleri varmı ?
http://www.msxlabs.org/forum/muzik-tr/313353-tripkolik-tripkolik-kimdir-tripkolik-hakkinda.html
başlığı inceleyiniz lütfen.
Rapor Et
Eski 18 Temmuz 2011, 19:10

#3 (link)
Gece Prensesi
Ziyaretçi
Gece Prensesi - avatarı
Tripkolik ile yapılan ANKET
Tripkolic : 11/24/1989 İSTANBUL / PENDİK Doğumluyum 19 Yaşındayım İsmim SEDA PENDİK' TE Oturuyorum SANTİ Dinlerım Rap Söylerim.

Tripkolic : Benım Tarzım Aslında R&B Ama Bunun İçin Çalışmam Lazım ve İlerleyen Zamanlarda Bunuda Yapacağım İnşallan Kendime Güveniyorum, İnanıyorum Başarmak Benim Tek Amacım Olsun.

Tripkolic : Valla Trax-J Sayesinde RAP'e İlk Adımmı Attım Böyle Bir Çabam Yoktu Öylesine Ama Beğendiler ve Söylememi, Devam Etmemi İstedıler Bende Devam Ediyorum.

Tripkolic : Gekko - G, Defkan ,Zeus, SANTİ- ( ABİM )Benimle RAP Yapmıyor Onunlada Bir Ortak Çalışma Yapmak İsterim . Ha! Birde Chrıstına Aguleara R&B Yapmak İsterım .

--------Söz Yazarken Nelere Dikkat Edersin ? Gerçeklerimi Yazarsın Yoksa Hep Hayal Dünyandakilerimi Yazarsın?

Tripkolic : Valla Güzel Bir Soru Tabiki Yaşadıklarımı ve Gerçekleri İçimde Olanları Yazarım. Beat'ı Dinlerim ve Kendimi Kaybederim Yani Hepsi Yaşanmış Şeyler Hayal Değil Benim Kendimi Saklayıpta İçimde Büyüttüğüm Duygularım Bunlar..!

--------Biraz Gelecekteki Planlarından Bahsedermisin?

Tripkolic : Tabiki Benimde Herkezin Olduğu Gibi İs Konusunda İlerlemek İstediğım Noktalar Var Ama Rap Benim Herseyim, Tek Sevgilim Önce Onu İlerleteyim Herkeze Adımı Duyurmak ve Kendimi Kanıtlamak İstiyorum.

--------Beat' leri Neye Göre Belirliyor ve Seçiyorsun?

Tripkolic: Öyle Bi Lüxüm ve Seçimim Yok. Önce Beat Bulup Sonra Sözümü Yazarım Ne Tarz Söylemek İstersem Ona Göre Beat'imi Seçerim

KAYNAK:Tripkolik Kimdir ?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.139 saniyede (66.29% PHP - 33.71% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:05
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi