MsXLabs
2005-2016
Soru-Cevap forumunda yer alan Misafir tarafından açılmış Bilgisayarda gizlenen bir dosyayı nasıl geri getirebilirim? konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: bilgisayarımda bir dosyayı gizledim, o dosyayı nasıl geri getirebilirim? aciil yadım edn lütfn......
CEVAP VAR

Bilgisayarda gizlenen bir dosyayı nasıl geri getirebilirim?

Gösterim: 8.690 | Cevap: 3
19 Temmuz 2011 10:47   |   Mesaj #1   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
bilgisayarımda bir dosyayı gizledim, o dosyayı nasıl geri getirebilirim? aciil yadım edn lütfn...
Sponsorlu Bağlantılar
En iyi cevap cian33 tarafından gönderildi

Bilgisayarım-Araçlar-Klasör seçenekleri-Görünüm bu sekemeye kadar ulaştığında "Gizli klasör ve dosyları göster" die bi seçenek var ona tıklıyorsun ve kLasörLeri gizlediğin yere git (D: sürücüsü , masaüstü,belgelerim vs..) her nereye koyduysan aynen orda duruyordur :)
(2013-05-08T13:48:00+03:00)
cian33
19 Temmuz 2011 11:12   |   Mesaj #2   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
Bilgisayarım-Araçlar-Klasör seçenekleri-Görünüm bu sekemeye kadar ulaştığında "Gizli klasör ve dosyları göster" die bi seçenek var ona tıklıyorsun ve kLasörLeri gizlediğin yere git (D: sürücüsü , masaüstü,belgelerim vs..) her nereye koyduysan aynen orda duruyordur Msn Happy
Misafir
13 Ocak 2012 17:04   |   Mesaj #3   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Gizlenen dosya tekrar nasıl görüntülenebilir?

gizlenen dosya nasıl gelir
xsharpx
8 Mayıs 2013 13:48   |   Mesaj #4   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
Reklam
Arkadaşlar, gizli dosyalarınız gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra da görünmüyorsa veya flaş belleğinizdeki dosyalarınız bir anda görünmemeye başladıysa; bu sorun virüsten kaynaklanmaktadır. Bu noktada yapılması gereken bazı işlemler var. Bunlar:

[ " Öncelikle virüsün silindiğinden emin oluyoruz bunun için öncelikle combofixi indirin ve çalıştırın. Combofix çalışırken bilgisayarda başka bir işlem yapmayın. İşlemin bitmesi 5 – 10 dakika sürebilir. Ardından iyi bir antivirüs ile bilgisayarınızı taratın.

Combofix ve Güncel Antivirüs taramasını yaptıktan sonra;
  1. Klasör ve Arama Seçeneklerinden --> Görünüm --> Gizli dosyaları gösteri seçiyoruz ve Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle’nin önündeki tiki kaldırıyoruz.
  2. Bu işlemlerden sonra görünmeyen dosyalarımıza baktığımızda soluk olarak görebiliriz. Sırada Dosyaların sistem ayarını değiştirmek kaldı.
  3. Bu amaçla da; ac.exe dosyasını indirip kuruyoruz. Çok küçük bir dosyadır ve hemen kurulur.
  4. Son olarak ise gizli görünen dosyalarımızı seçip, üzerlerinde sağa tıklayıp öznitelikleri değiştir seçeneğinden gizli ve sistem seçeneklerinin tikini kaldırıyoruz. " ]
Kaynak: www.arsivbelge.com

Umarım işinize yarar...
Hızlı Cevap
İsim:
Mesaj: