Arama

Ailemi köpek almaya nasıl ikna ederim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Temmuz 2017 Gösterim: 63.315 Cevap: 24
Hayvansvr_aziz - avatarı
Hayvansvr_aziz
Ziyaretçi
7 Şubat 2015       Mesaj #21
Hayvansvr_aziz - avatarı
Ziyaretçi
Aklıma bir fikir geldi hiç ama hiç konuşmicam he bide sizlere bir isteğim olucak Msn Grin bana dua edin ben de sizlere ediyorum zaten Allah inşallah hepimize bir köpek veya kedi verir. Aminnnnn
Sponsorlu Bağlantılar
Hayvansvr_aziz - avatarı
Hayvansvr_aziz
Ziyaretçi
4 Mart 2015       Mesaj #22
Hayvansvr_aziz - avatarı
Ziyaretçi
Benim annem ikna olduuuuuuuuuu Msn Grin çok sevinçliyim ikna ettim sonuçta 1 2 ssene sonra orduya taşıncaz orada bakarız diyor yuppiiiiiiiii sizlere nasıl yaptığımı söylim o varken ilk tatlı köpek resimleri gösterdim hangisi tatlı dedim cavalier king charles... cinsini seçti bende bu olmazmı dedim (golden retriever) oda dediki amaann uğraşamicam beslicek sensin istediğini al dedi. sizde böyle yapın ikna olmassa artık dahada aklıma bişi gelmiyor :/ inş sizinde bir kediniz veya köpeeğinz olur AMİNNNNNN!!!!!!!!!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2015       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evimiz bahceli yillar once ormanda bir yavru kopek bulmustuk besledik buyuyunce bizim fabrikaya gitti orda hergun amcam bakiyordu ama hergun kavga ediyordu hep dikis atiliyofu sonra 5-6 yasina gelince öldü o gun fabrika kapatildi hatta amcam toren bile yapti sonra tekrAr yillar gecti tanidigimizin apartmanda besledigi bir golden retriver vardi apartmandakiler rahatsiz olunca gitmesi gerekti o zamanlar bizde kopek istiyorduk soyledik sonra pascal bizim eve geldi 1 gun kaldi cunku bizimde komsularimiz havlamisindan tahatsiz oldugu icin gitti aradan 2 yil gecti ve simdi tekrAr kopek istiyorum ama babam almiyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2017       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben de 5 seneden beri köpek istiyordum ama bunun 4 senesi ısrar etmedim istemeye 1.sınıfta başlamıştım abimde istiyordu onun yerine gittiler kuş aldılar onuda çook seviyorum fakat yinede hala köpek almak istiyordum ama vazgeçtim..4 yıl sonra 5. sınıf oldum ve köpeklerin hastası oldum birsürü araştırma yaptım.. Ben ailemi şöyle ikna ettim: İlk önce şiirler yazdım ki annem şiir yazmamın güzel olduğunu söyler internetten de bulabilirsiniz ki ben içime kapalı biri olduğumdan şiir yazıyordum kendimi anlatmak için yani sonra yine olmaz dediler 2-3 gün evi topladım çöpleri attım der çalıştım vs vs.. yine hayır dediler ama ben vazgeçmedim bu sırada annemi ikna etmiş babamı edemedim! Sonra babama küsmeye karar verdim Msn Grin mesela işe giderken onu yolculamamı istiyordu ama yapmadım buna bende üzüldüm ama köpek sahiplenmek için elimden geleni yapıyordum arada bir neden böyle yapıyorsun diye muhabbetler açılıyordu sen nedenini biliyorsun dedim babama yaklaşık 1hafta böyle yaptım ve babam sonunda ikna oldu Msn Happy işallah 1 hafta sonra köpek sahiplenmeye gidicez, işallah sende ikna edersin =)) sakın üzülme sabırlı ol ^_^
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2017       Mesaj #25
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
öncelikle ailenize sizin ona bakabileceğinize ikna etmeniz gerekli