Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bella Thorne kaç yaşındadır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 26 Temmuz 2011 (22:43) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
53075 kez görüntülenmiş, 109 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Mayıs 2014 (20:20) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.10  |  Oy Veren: 73      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 27 Mayıs 2012, 23:08

Cvp: Bella Thorne kaç yaşındadır?

#21 (link)
Lanetkaranlık
Ziyaretçi
Lanetkaranlık - avatarı
16 yasına giren Bella Thorne 2012 de 16 yaşına girdi doğumu 8 Ekim 1997 dir.Bella Thornenin en sevdiği rolü Disney Chanel de oynayan flim HAYDİ ÇALKAL daki Cece(Sisi)rolüdür.Konuk oyuncu olarak Wawerly Büyücülerinde Max(Mex)in kız arkadaşı olarak oynamıştır.

Alıntı deildir .!
Rapor Et
Reklam
Eski 28 Mayıs 2012, 18:48

#22 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Zendaya (Zendaya Coleman) (Doğum : 1 Eylül 1996) Amerikalı aktris, şarkıcı ve dansçı'dır.Bella THORNE 8 Ekim 1997de doğmuştur.Amerikan aktris, şarkıcı ve dansçıdır.
Rapor Et
Eski 1 Haziran 2012, 17:27

#23 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bella thorne 15 yaşında
Rapor Et
Eski 5 Haziran 2012, 15:59

#24 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben ve knk aynıyız onlar gibiyiz benziyoruzda cnm knm sarışın o bela bende esmerim zendaya yani öle yaa onları yaşlarıda zendaya:16 bella:14 haberiniz olsun yani bilin 2 yaş var aralarında ama ben knkmı çok seivoyurm aynıyız harekaetlerimizde aynı görünüşümmüzde benzio yan iişte biz böle olmayı çok sewiyoruz I love you zendaya and bella <3 <3 <3
Rapor Et
Eski 10 Haziran 2012, 13:44

#25 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya orda bella normal 14 yasında birinin boyunda tvde öle görüoz biz ben yarı türk yarı amarikalıyım anem amarikalı bellayı 1 keree gördüm 14 yasında bi çoçun boyunda
Rapor Et
Eski 10 Haziran 2012, 13:48

#26 (link)
LOVE BELLA
Ziyaretçi
LOVE BELLA - avatarı
arkadaslar bella 14 yasında gerçekte 16 yasında bi adam var alaça karanlıkta görmüştüsüzün onun boyundan kıza ama tvde byük gösteri o 16 yasında deil yani
Rapor Et
Eski 16 Haziran 2012, 19:19

#27 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bn bella hayranı olmakla kalmayıp onun gibi olmaya uğraşanlardanım...Eskiden danstan nefret ederdim ne kadar danstan nefret etsemde rocky e benziyordummm derslerim süper o zaman dansı sevmiyordum yani diziyi izlemeye başlamadan önce ama şimdi bayılıyorum ve öğretmenlerim ile arkadaşlarım sesime ve dansıma bayılıyor biraz da utangacım mecbur kalmadıkça ikisini de yapmamaya çalışıyorum ama bazen yapıyorum utanmadıığım insanların yanında ve onlar beğeniyorlar
Rapor Et
Eski 22 Haziran 2012, 10:57

#28 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
biz 2012 deyiz 2012 den 1997 yi çıkar 15 yaşında bella /diğeri 1996 16 yaşında zendaya
Rapor Et
Eski 1 Temmuz 2012, 22:20

#29 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya arkadaşlar. bella ve zendaya 16 yaşındalar . anlayamayanlar: dizide ,,,, hıgh school yazıyor. okulda çekim yaptıklarında. sizce lisedeki kızlar 13 yaşında olur mu ? sallamayın. by.
Rapor Et
Eski 9 Temmuz 2012, 18:11

#30 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Konu tamamen doğrudur akdaşlar.Bella Thorne 1997 yılında doğmustur.Vikpediye bakmanızı tavsiye ediyorum
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bella Thorne kaç yaşındadır? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: jumong Forum: Ünlülerin Fotoğrafları
Cevap: 30
Son Mesaj: 1 Haziran 2014 17:27
Gönderen: KisukE UraharA Forum: Yabancı Şarkı Sözleri
Cevap: 0
Son Mesaj: 11 Temmuz 2013 23:47
Son Mesaj: 11 Temmuz 2013 23:30
Gönderen: jumong Forum: Sinema ww
Cevap: 1
Son Mesaj: 12 Mayıs 2013 09:50
Son Mesaj: 26 Nisan 2012 16:02
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.156 saniyede (67.60% PHP - 32.40% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 08:50
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi