Arama

Anadolu meslek lisesi grafik bölümü mülakat sınavlarında neler yaptırılır?

Güncelleme: 12 Ağustos 2013 Gösterim: 6.944 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sbs ile anadolu meslsk lisesi grafik fotoğrafçılık bölümününe girdim salı günü mülakat var resi kağıdı istediler neler yaptıracaklar aceba bilen varmı !!!! bide anadolu oluşu zor mu okull
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Off beni de çağırdılar kardeş Karakelem Çalışması ve bunun ile ilgili sorular diyorlar ama Msn Confused Nasıl karakalem çalışması ne çizicez Düz Çizgi filan mı ? Işıklandırma diyorlardı ona önem verin filan diyordu birisi Msn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar mulakatta sizden hayal gücünüze dayanan bir resim çizdiriyorlar mesela benden mulakatta bir oda çizmemi istediler çiziminizde hayal gücünüzü yansıtmaya ve gölgelendirmelere önem verin . Sonraki aşamada ise neden bu bölümü tercih ettiğiniz soruluyor mantıklı bir açıklama yaparsanız çok rahat girebilirsiniz .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bakın arkadaslar bu sene bende bu alanda mulakatlara gırdım ve 80 puanla 1. cıktım. sıze sunu soylemelıyım kı anladıgım kadarıyla bu mulakatlar okuldan okula dergısıyor cunku bıze uc tane tahtayı ve bırde masrafayı ıceren bır resım cızdırdıler kımılerıne hayalı kımılerıne gordugunu cız dıyorlar heralde. ben dr. oktay duran teknık ve meslek lısesınde gırdım mulakata.. 1 sozlu mulakat bır de yetenek sınavı yapıyorlardı. ayrıca karakaleme calısmalısınız gerılmenıze hıc gerek yok cunku basıt bır sınav golgeklendırmelkere calısın kalemı tutusunuza dıkkat edebılırler mesela kalemı yan mı tutuyorsunuz yoksa dık mı ona bakabılırler. ben yan tuttum Msn Grin baska okullarda degısebılır ama benım gırdıgımde boyledı Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanat ve tasarım da ne soruyolar yetenek çok gerekli mi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar mulakatta sizden hayal gücünüze dayanan bir resim çizdiriyorlar mesela benden mulakatta bir oda çizmemi istediler çiziminizde hayal gücünüzü yansıtmaya ve gölgelendirmelere önem verin . Sonraki aşamada ise neden bu bölümü tercih ettiğiniz soruluyor mantıklı bir açıklama yaparsanız çok rahat girebilirsiniz .

bende bu yıl giricem mulakat sınavına umarım kazanırım Karakaleme yeni başladım cok iyide değilim ama idare eder..