Arama

Muhabbet kuşu nasıl konuşturulur?

Güncelleme: 27 Temmuz 2013 Gösterim: 4.198 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
S.a benim bi muhabbet kuşum var. Konuşmasını istiyorum. Neler yapmalıyım. Arkadaşlarımın kuşları birkaç kelime söyleyebiliyor. (cicikuş,babacım) . Şimdiden teşekkürler. Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
bihter_hazal - avatarı
bihter_hazal
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #2
bihter_hazal - avatarı
Ziyaretçi
İlk önce kuş dili öğrenemlisin.
Mesela senin için ben kendim altıntı yapmadan hazılıyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Adın ne?
-----------
agadıgın nege
------------
Büyük bir ortama gidelim
---------
bügüyügük bigir ogortagamaga gigidegeligim
---------
Merhaba ben Hazal
-------
megerhagabaga begen hagazagal
--------
Şu araba süper
--------
şugu agaragabaga sügüpeger
Sana link vericeğim o siteden siyelim merhaba benim adım şubu falan ayzıcan sonra onu kuş diline çevirecen
Kuş Dili Öğren, Kuş Dili Çeviricisi, Kuş Diline Çevir - Nedir Ne Demek
BlueBloodReaper - avatarı
BlueBloodReaper
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #3
BlueBloodReaper - avatarı
Ziyaretçi
Başka bi yöntemi de var onun yanında sürekli aynı kelimeleri veya cümleleri yüzüne söylerseniz alışabilir.Bu da farklı bi yöntem.
ooo66ooo - avatarı
ooo66ooo
Ziyaretçi
24 Kasım 2011       Mesaj #4
ooo66ooo - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 28 günlük bi muhabbet kuşu aldım. Alalı 5 gün oluyor. Bana biraz alıştı onunla konuşuyorum ben dinliyor falan. Sonra elimi kafesin içine sokmaya başlayınca kaçıyor. Onu elimle beslemek istiyorum fakat o kaçıyor ne yapmalıyım bana ne gibi önerileriniz olur hemen yazın lütfeeeeennn Msn CryMsn Dunno
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
muhabbet kuşuna çok zaman harcamalısın ve ona iyi davranmalısın ki senin iyi biri olduğunu anlasın ona birşeyler anlat kafasını yada göğsünü okşa ona süreli ilgi göster biliyorum anlattıklarından birşey anlamaz ama seninde onun gibi konuştuğunu anlar ve seninle çok iyi geçinir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba!yazdıklarını okudum.muhabbet kuşunu ilk eve aldığında 1-2 gün sadece yanına gidip gel.ondan sonra yani 2 gün sonra her yaklaşık on dakika elini kafesin içine sok.ama hiç hareket ettirme. birkaç gün sonra oda senin elinden korkmaz ve eline yaklaşır.sabırlı olmalısın.elinden kaçmayınca eline biraz mikserden geçmiş ceviz fındık veya badem al ve elini kafese sok 1 hafta içinde elinden yemeye başlar.onada alışınca yavaşça eline alıp kafesin yanında biraz eline alıp yavaşça kafasını okşa.çok narin olmalısın.onada alışınca camları kapalı güvenli bir odaya sal orayı tanısın. size alışsın.günde yarım saat böyle yap.sonrasın artık eline omsuna konmaya başlayacaktır.inşallah sana alışır sevgilerimle.