Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Cep telefonumu kaybettim, ne yapabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 3 Eylül 2011 (14:59) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
848 kez görüntülenmiş, 2 cevap yazılmış ve son mesaj 5 Mart 2012 (03:21) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 3 Eylül 2011, 14:59

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Dün TeleFonumu Kaybetiim bana Yardımcı olurmusnuzzzzzz Lütfenn kaybetihim tll no su 0553 214 44 15
Rapor Et
Reklam
Eski 3 Eylül 2011, 23:20

#2 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı
numarası güzel diyorsan, numarası kaybolmaz.

yeni tlf yeni hat, işlem tamam. no falan sil baştan.

bizi eklemeyi unutma

geçmiş olsun.

verdiğin numarayı aramakla eline bişe geçiyor ve bizi aratmaya çalışoysan, o ayrı...
Rapor Et
Eski 5 Mart 2012, 03:21

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
IFONE-4 telefonumu kaaybettim savcılıga gittim 1ay sonra savcılıktan kavuşturmaya yter olmadıgı kararı cıktı haberleşme kurulunamüracat edilip telefonun sinyalinin kapatılmasını istemekte
eğer bunu yaparsamda cihazldan sinyalin kesilecegini bildirdiler budurumda sinyali kesip kesmemekte ikilemde kaldım kesilirse hic bulunamaz cihazda kulanılmaz dediler ne olacak bu durumda ne yapmalı
CANAN
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.133 saniyede (62.69% PHP - 37.31% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 10:48
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi