Arama

Windows Xp'yi Vista görünümlü yapmak bilgisayara zarar verir mi?

Güncelleme: 26 Temmuz 2012 Gösterim: 4.238 Cevap: 13
adonis - avatarı
adonis
Ziyaretçi
6 Ekim 2011       Mesaj #1
adonis - avatarı
Ziyaretçi
xp işletiim sistemli bilgisayarımı vista ınspirat 2 adlı bir programla vista görünümlü yaptım. yani xp işletim sistemli olan bilgi sayarı çeşitli programlarla vista görünümlü yapmak bilgisayara zarar verir mi?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
vermez ama yavaşlatabilir
Sponsorlu Bağlantılar
me_myself - avatarı
me_myself
Ziyaretçi
6 Ekim 2011       Mesaj #3
me_myself - avatarı
Ziyaretçi
Şu ana kadar yaşadığınız herhangi bir değişiklik var mı?
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
6 Ekim 2011       Mesaj #4
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Kullandığın temadır zararı yok fakat misafirin dediği gibi yavaslama olabilir.Görev çubuğundaki pencereler ilk tıklamada yanıt vermeyebilir.Yani gecikmeler yasayabilirsin.

Örnek: Arabanın gaz yememesi gibi Msn Grin
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hayır benim dediğim temayla olmuyor internetten program indirerek oluyor. programın kurulumu bitince bilgisayar yeniden başlatılıyor ve xp vistaymış gibi gözüküyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
programı yükledikten kısa bir süre sonra sildim. bir kaç yerde zarar verir diye okumuştum.
adonis - avatarı
adonis
Ziyaretçi
7 Ekim 2011       Mesaj #7
adonis - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
me_myself adlı kullanıcıdan alıntı

Şu ana kadar yaşadığınız herhangi bir değişiklik var mı?

programı yükledikten kısa bir süre sonra sildim. bir kaç yerde zarar verir diye okumuştum. ama eğer zarar ver miyorsa tekrar yüklemek isterim.

---------- Mesaj tarihi 16:03 ---------- Önceki mesaj tarihi 16:00 ----------

[QUOTE=Rower;2173698]Kullandığın temadır zararı yok fakat misafirin dediği gibi yavaslama olabilir.Görev çubuğundaki pencereler ilk tıklamada yanıt vermeyebilir.Yani gecikmeler yasayabilirsin.

Örnek: Arabanın gaz yememesi gibi Msn Grin
[/QU
internetten program indirerek oluyor tema diğil. program kurulunca da bilgisayar yeniden başlatılıyor. viista ınspirat 2 diye bir program
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
7 Ekim 2011       Mesaj #8
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Proğram içine gömülmüs tema iste arkadasım.
İnternetten indireceksin tabi gökten inecek hali yok. Pek bilgin olmadığı için tema değil diyoun oysaki EXE olarak hazılarmıs temadır.

Exe içine ayrıyetten zararlı bir yazılım yüklenmemisse PC ye herhangi bir zararı olmaz bir önceki mesajımda yazdığım sorunlar çıkabilir.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
adonis - avatarı
adonis
Ziyaretçi
8 Ekim 2011       Mesaj #9
adonis - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=Rower;2174140]Proğram içine gömülmüs tema iste arkadasım.
İnternetten indireceksin tabi gökten inecek hali yok. Pek bilgin olmadığı için tema değil diyoun oysaki EXE olarak hazılarmıs temadır.

Exe içine ayrıyetten zararlı bir yazılım yüklenmemisse PC ye herhangi bir zararı olmaz bir önceki mesajımda yazdığım sorunlar çıkabilir.
[/QUO
benim bilgim yok o yüzden sordum zaten. ama mesajında program içine gömülü tema dememiştin. sadece tema demiştin. insanlara kendi komuşmana göre cevap vermelisin. temanın gökten inmediğini biliyorum ama flash bellektende yüklenebilir. tabi flashada tema gökten inmemiştir. benin alaman için diyorum arkadaşım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benin bilgim yok. zaten o yüzden sordum. ama mesajında program içine gömülmüş tema demedin sadece tema dedin. insanlara konuşmana göre cevap vermelisin. tema gökten inmez ama flashtan bilgisayara aktarılabilir. tabi flashada internetten (gökten diğil) indirilir. senin dediğin tema önceden vardı bende ama temayla tam vista görünüşlü olmuyor. daha açık yazayım.. vista temasıyla klasör ikonları açılış kapanış ekranı ses sistemi vs değişmiyor. sadece başlat menüsü dosya ve klasör görevleri rengi vs. yani anlıcağın temayla kökten bir görüntü değişimi olmuyor. kökten değişim için program gerekiyor. umarım anlamışsındır beni arkadaşım.