Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Facebook'a girişimde telefon numarası istiyor, yoksa giriş yapamıyorum, sorun nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda mirkelam tarafından 21 Ekim 2011 (17:49) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
39041 kez görüntülenmiş, 58 cevap yazılmış ve son mesaj 27 Mayıs 2014 (17:42) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.74  |  Oy Veren: 19      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 21 Ekim 2011, 17:49

Facebook'a girişimde telefon numarası istiyor, yoksa giriş yapamıyorum, sorun nedir?

#1 (link)
mirkelam
Ziyaretçi
mirkelam - avatarı
ya ben facebookta yeni bi hasap açtım ilk önce sorunsuz girdi sonra ki girişe tel numarası istedi vermeyincede giriş yapmıyo bende numara vermek istemiyom bu sorunu nasıl çözebilirim lütfen yardım ....?
Rapor Et
Reklam
Eski 30 Kasım 2011, 21:18

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
çözüm yok...daha çok hesap açın , biz kapatalım diyo herhal....facebook saçmalamaya başladı artık....
Rapor Et
Eski 7 Aralık 2011, 21:24

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
telefon numaralarından bilgi topluyormuş facebook.
numarasını yazıpta gelen mesajı yazsanda kabul etmiyor zaten
numara iste işi tamamen oyun vermeyiin sakın
Rapor Et
Eski 21 Aralık 2011, 17:06

facebook hile

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşa katııyorum facebok tel numarasından telfndaki rehberimzde kim var görüyor. ben yeni bi fac açmıştm kimsenin haberi yok yerde belrtmedm sadece telfn numrası koydum frcbuk bana rehbermde olan birini önerdi arkdş olarak
Rapor Et
Eski 23 Ocak 2012, 00:15

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
doğru diyorsun kardeşim sorma gitsin. ben o hataya düştüm. sim kartım benim üstüme kayıtlı değilken ve hiç kimseye bile bildirmemişken bile iki güne kalmadan benim adıma bankalardan kredi kartı talepleri yok bilmem türlü türlü promosyonlu reklam mesajları akmaya başladı. aman kardeşim aman o kadarda gerekli birşey değil bu face denilen şey. insanın başına her türlü belayı bile açarlar bu namussuzlar
Son Düzenleyen Mira; 23 Ocak 2012 @ 00:17. Sebep: İçerik düzenlendi.
Rapor Et
Eski 23 Ocak 2012, 02:28

#6 (link)
MsXLabs Üyesi
myrize - avatarı
Ekran görüntüsü atabilirmisin arkadaşım bir bakalım.
Rapor Et
Eski 13 Mayıs 2012, 16:06

Cvp: Facebook'a girişimde telefon numarası istiyor, yoksa giriş yapamıyorum, sorun ne

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bir de bize güvenli telefon numaranızı yazabilirsiniz diyordu buna bir son verin artık lütfen ve ilgili kurumlar bu olayla ilgilensin lütfen biz vatandaşları kandırmaya hakkınız yok nerede demokrasi hı? bence bu olaya bir el atın biz facebook'umuzdan siz de milletin güveninden oluyosunuz :X SUSMA SUSTUKÇA SIRA SANA GELECEK
Rapor Et
Eski 28 Mayıs 2012, 18:36

Cvp: Facebook'a girişimde telefon numarası istiyor, yoksa giriş yapamıyorum, sorun ne

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende bugün telefon numarayı verdim ama kodu vermedim bilmiyordum diye banada öyle şeylr gelirmi acaba
Rapor Et
Eski 11 Haziran 2012, 16:49

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aynen bende aynı tuzağa düştüm ve telefon numarasını yazıyon bir mesaj bile gelmiyo
Rapor Et
Eski 13 Haziran 2012, 12:04

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
fazla face hesabı açarsam bu sorun kaldırılırmı acaba? çünkü ben 10 tane face açtım 10'undada telefon numarası istedi bende vermiyorum.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.149 saniyede (66.80% PHP - 33.20% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:00
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi