Arama

Facebook'a girişimde telefon numarası istiyor, yoksa giriş yapamıyorum, sorun nedir?

Güncelleme: 21 Temmuz 2015 Gösterim: 69.899 Cevap: 64
mirkelam - avatarı
mirkelam
Ziyaretçi
21 Ekim 2011       Mesaj #1
mirkelam - avatarı
Ziyaretçi
ya ben facebookta yeni bi hasap açtım ilk önce sorunsuz girdi sonra ki girişe tel numarası istedi vermeyincede giriş yapmıyo bende numara vermek istemiyom bu sorunu nasıl çözebilirim lütfen yardım ....?Msn SadMsn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çözüm yok...daha çok hesap açın , biz kapatalım diyo herhal....facebook saçmalamaya başladı artık....
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
telefon numaralarından bilgi topluyormuş facebook.
numarasını yazıpta gelen mesajı yazsanda kabul etmiyor zaten
numara iste işi tamamen oyun vermeyiin sakın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşa katııyorum facebok tel numarasından telfndaki rehberimzde kim var görüyor. ben yeni bi fac açmıştm kimsenin haberi yok yerde belrtmedm sadece telfn numrası koydum frcbuk bana rehbermde olan birini önerdi arkdş olarak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
doğru diyorsun kardeşim sorma gitsin. ben o hataya düştüm. sim kartım benim üstüme kayıtlı değilken ve hiç kimseye bile bildirmemişken bile iki güne kalmadan benim adıma bankalardan kredi kartı talepleri yok bilmem türlü türlü promosyonlu reklam mesajları akmaya başladı. aman kardeşim aman o kadarda gerekli birşey değil bu face denilen şey. insanın başına her türlü belayı bile açarlar bu namussuzlar
Son düzenleyen Mira; 23 Ocak 2012 00:17 Sebep: İçerik düzenlendi.
myrize - avatarı
myrize
Ziyaretçi
23 Ocak 2012       Mesaj #6
myrize - avatarı
Ziyaretçi
Ekran görüntüsü atabilirmisin arkadaşım bir bakalım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir de bize güvenli telefon numaranızı yazabilirsiniz diyordu buna bir son verin artık lütfen ve ilgili kurumlar bu olayla ilgilensin lütfen biz vatandaşları kandırmaya hakkınız yok nerede demokrasi hı? bence bu olaya bir el atın biz facebook'umuzdan siz de milletin güveninden oluyosunuz :X SUSMA SUSTUKÇA SIRA SANA GELECEK
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende bugün telefon numarayı verdim ama kodu vermedim bilmiyordum diye banada öyle şeylr gelirmi acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Haziran 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynen bende aynı tuzağa düştüm ve telefon numarasını yazıyon bir mesaj bile gelmiyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
fazla face hesabı açarsam bu sorun kaldırılırmı acaba? çünkü ben 10 tane face açtım 10'undada telefon numarası istedi bende vermiyorum.