Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Counter-Strike 1.6 sürümünde oyuna bot nasıl atılıyor?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Bessonnitsa tarafından 29 Ekim 2011 (01:47) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
56779 kez görüntülenmiş, 9 cevap yazılmış ve son mesaj 15 Ekim 2014 (12:46) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.14  |  Oy Veren: 7      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 29 Ekim 2011, 01:47

#1 (link)
THE RAVE CULTURE
Bessonnitsa - avatarı
output.large

Arkadaşlar, CS 1.6 Real Edition 2011 oynuyorum. Oyunu kurup botlara karşı oynuyorum ama ben tekim. Kendi takımıma bot nasıl alcam? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler ...
En iyi cevap SaKLI tarafından gönderildi

Konsola bot_add_cs yazarsan Counter Strike takımına..
Konsola bot_add_t yazarsan Terorist takımına bot eklersin.

Bir başka yöntem
Counter-Strike'a girdikten sonra, H tuşuna bastığınızda açılan menüde zbot diye bir ek menü daha olduğunu göreceksiniz. Buradan Set Zbot'u bulup zorluk derecesini ayarlayabilirsiniz. Bundan sonra konsola bot_add yazarak ya da H tuşuna bastığınızda çıkan menüden add zbot seçeneğini bularak bot ekleyebilirsiniz. Bot eklendikten sonra hemen oyuna başlayamazsınız. 5 dakika kadar botun mapı tanıma süresi vardır, bunu beklemelisiniz. Bu bittikten sonra map tekrar açılacaktır ve rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Not: Her mapta ayrı ayrı bu beklemeler olacaktır, ama tek sefere mahsustur, bot bir kere mapı tanıdıktan sonra diğer her girişinizde bot derecesini ayarlayarak ve bot ekleyerek oyuna başlayabilirsiniz.
Rapor Et
Eski 29 Ekim 2011, 02:01

#2 (link)
Style King
BrookLyn - avatarı
- 5 1 yaptığında bot sayısı ne kadar ise Terörist tarafına bot atar.
- 5 2 yaptığında ise Counter'a bot atar.
- 7 Tüm botları oyundan atar.

Değişmedi ise en son böyleydi
Rapor Et
Eski 29 Ekim 2011, 02:19

#3 (link)
Moderatör
SaKLI - avatarı
Konsola bot_add_cs yazarsan Counter Strike takımına..
Konsola bot_add_t yazarsan Terorist takımına bot eklersin.

Bir başka yöntem
Counter-Strike'a girdikten sonra, H tuşuna bastığınızda açılan menüde zbot diye bir ek menü daha olduğunu göreceksiniz. Buradan Set Zbot'u bulup zorluk derecesini ayarlayabilirsiniz. Bundan sonra konsola bot_add yazarak ya da H tuşuna bastığınızda çıkan menüden add zbot seçeneğini bularak bot ekleyebilirsiniz. Bot eklendikten sonra hemen oyuna başlayamazsınız. 5 dakika kadar botun mapı tanıma süresi vardır, bunu beklemelisiniz. Bu bittikten sonra map tekrar açılacaktır ve rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Not: Her mapta ayrı ayrı bu beklemeler olacaktır, ama tek sefere mahsustur, bot bir kere mapı tanıdıktan sonra diğer her girişinizde bot derecesini ayarlayarak ve bot ekleyerek oyuna başlayabilirsiniz.
Rapor Et
Eski 31 Ekim 2011, 20:00

#4 (link)
THE RAVE CULTURE
Bessonnitsa - avatarı
Yardımınız için teşekkürler ...
Rapor Et
Eski 16 Mart 2014, 08:42

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aditerüm ben dedikleriniz her şeyi yapıyrum bir sonuca ulaşamıyoru
Rapor Et
Eski 16 Mart 2014, 09:36

#6 (link)
ziyaret%u00E7i
Ziyaretçi
ziyaret%u00E7i - avatarı
editerüm ne dediyseniz yaptım bir sonuca ulaşamdım nasıl yapmam gerekiyor (ben cd yi bilgiseyarcıdan aldım)
Rapor Et
Eski 31 Mart 2014, 16:14

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
counter 1.6 da offline yani botlarla oynamak için new game ye mi bascaz ? ayrıca h ye basıyorum ama zbot diye bişi yok
Rapor Et
Eski 30 Mayıs 2014, 22:42

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aynen zbot diye bişey yok
Rapor Et
Eski 25 Eylül 2014, 18:25

aynen kardeşim bendede new game e tıklayınca cpu bot player çıkması gerekiyo ama çıkm

#9 (link)
onur özcan
Ziyaretçi
onur özcan - avatarı
aynen kardeşim bendede new game e tıklayınca cpu bot player çıkması gerekiyo ama çıkmıyo
Rapor Et
Eski 15 Ekim 2014, 12:46

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Akrdaşlar konsol nasıl acılıyo hangı tusla
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.177 saniyede (70.38% PHP - 29.62% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 14:37
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi